MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Біль після Першого сексу [Поради]
Біль після Першого сексу [Поради]
OlenkaДата: Четвер, 13.10.2016, 12:00 | Пост # 1
Постів: 3286
Я втратила цноту з моїм хлопцем кілька днів тому, і це було чудово. Після того я помітила що іде кров.
Звісно я знала, що це звична річ після втрати невинності в перший раз. На наступний день, мені було боляче, коли я йшла у ванну. Ми займалися сексом тільки один раз, і це тривало набагато довше, ніж я думала. Пройшло 4 дні з тих пір, як ми займалися сексом і це знову сталося минулої ночі. До цих пір кровотеча і все одно боляче, коли я пісяю. Це нормально? ?Скільки днів ще повинно пройти перш ніж я почну хвилюватися?

OlenkaДата: Понеділок, 14.11.2016, 21:55 | Пост # 2
Постів: 3286
А які у нього параметри? Розмір члена?

АнонімноДата: Вівторок, 07.01.2020, 01:07 | Пост # 3

Я втратила цноту з моїм хлопцем кілька днів тому, і це було чудово. Після того я помітила що іде кров.
Звісно я знала, що це звична річ після втрати невинності в перший раз. На наступний день, мені було боляче, коли я йшла у ванну. Ми займалися сексом тільки один раз, і це тривало набагато довше, ніж я думала. Пройшло 4 дні з тих пір, як ми займалися сексом і це знову сталося минулої ночі. До цих пір кровотеча і все одно боляче, коли я пісяю. Це нормально? ?Скільки днів ще повинно пройти перш ніж я почну хвилюватися?

lubovnikДата: Вівторок, 07.01.2020, 21:03 | Пост # 4
Постів: 2
Дівчата  хто хоче збити Целку?

OlenochkaДата: Неділя, 12.01.2020, 22:26 | Пост # 5
Постів: 3809
lubovnik, ви точно не за цим сюди. Тут порадник

OlenochkaДата: Неділя, 12.01.2020, 22:28 | Пост # 6
Постів: 3809
Цитата
Звісно я знала, що це звична річ після втрати невинності в перший раз. На наступний день, мені було боляче, коли я йшла у ванну. Ми займалися сексом тільки один раз, і це тривало набагато довше, ніж я думала. Пройшло 4 дні з тих пір, як ми займалися сексом і це знову сталося минулої ночі. До цих пір кровотеча і все одно боляче, коли я пісяю. Це нормально? ?Скільки днів ще повинно пройти перш ніж я почну хвилюватися?

Думаю, що не варто хвилюватися. Розповіж більше про хлопця та збудження

Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Біль після Першого сексу [Поради]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::