MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Невдалий перший раз. Падає член... (неповна ерекція, тим самим не можу розірвати її дівочу пліву)
Невдалий перший раз. Падає член...
OlenkaДата: Понеділок, 19.12.2016, 15:27 | Пост # 1
Постів: 3307
Мені, 17 років: Після кількох місяців спільного життя, ми вирішили наважитися з дівчиною на перший раз. Я незайманий і вона незаймана. Ми намагалися вже кілька разів зайнятися сексом, однак кожного разу з'являється велика проблема – відсутність ерекції або неповна ерекція, тим самим не можу розірвати її дівочу пліву, та увійти членом всередину. Я засмучений, тому що не знаю, чому так відбувається. У мене є величезне бажання сексу, часті сильні ерекції навіть під час ласк з моєю дівчиною у мене немає з ними проблем. Проблема з'являється тільки тоді, коли ми намагаємося беспосередньо цим зайнятися. Що робити?Перший раз це величезний досвід для обох партнерів. Момент втрати невиності асоціюється з набранням зрілості, - цей прорив впливає на подальше життя і відносини, як сексуальні так і партнерські стосунки. Через малий досвід у партнерів, не завжди все йде вдало. Іноді перший раз відходить далеко від фантазій або просто не доходить до них.

Невдалий перший раз немає ерекції у хлопця

Проблеми з ерекцією при першому статевому акті відбуваються дуже часто. В основному викликані великим стресом, в поєднанні з сильним хвилюванням. Молоді чоловіки дуже зацікавлені в тому, щоб відмінно виглядати в очах своєї партнерки. Це бажання бути "ідеальним коханцем" породжує стрес, який безпосередньо впливає на проблеми з ерекцією. Часто це відбувається після чергових невдалих спроб статевого акту, що ще більше посилює стрес. Іншою причиною стресу може бути також страх небажаної вагітності, розмір пеніса, комплекси або низька самооцінка.

Слід зауважити, що якщо немає проблем з досягненням ерекції під час інших сексуальних ласк, чи в появі ранкової ерекції, це як раз психіка несе відповідальності за відмову під час "першого разу". 

Отже, як перемогти проблему і стрес, пов'язаною з першим разом? Ключ до всього - терпіння, розуміння, довіра, ніжність і почуття, партнерів. Довга прелюдія, контрацепція, місце, де ніхто не заважатиме... всі ці фактори впливають як на настрій так і на рівень стресу під час першого статевого акту. Якщо все це не допоможе, варто звернутися до фахівця – сексолога, психолога або уролога.
Прикрепления: 0763531.png(180Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 08.02.2017, 18:06 | Пост # 2
Постів: 3307
Доводиться звикати до дівчини, щоб зайнятися сексом. Прямо безпосередньо перед тим, як ввести член пропадає ерекція. Так все добре і ерекція нормальна. Ласки, прелюдія, мінет - все може бути і дівчина ніколи не дізнається, що є така проблема. Після двох трьох осічок все приходить в норму
 
OlenochkaДата: Середа, 31.01.2018, 10:49 | Пост # 3
Постів: 847
Ось яка ситуація: Дівчина 18р,зустрічаюсь з хлопцем 10 місяців,незаймана. З вигляду нормальна,не скажу що красуня ,але і не страшна! Обличчя без прищів,не жирна ,але у мого хлопця тупо не встає.
Нууу,точніше встає,але не зовсім.
В парку,на вулиці,за межами будинку і в зовсім не підходящих ситуаціях встає,а в інтимній обстановці,коли ми сам на сам і мені дуже його хочеться просто тупо висяк.

Бачу що він комплексує,ну а я ще більше комплексую бо люблю його дуже і мені здається що я його не приваблююІмовірніше за все чувак або сам ще не мав дівчини, або дуже давно не мав дівчина. Що ж робити!?:
1. Спробуй розслабити свого хлопця, підключи ручки, зроби мінет.
2. Спробуйте випити (не путай з напитися) по бокальчику вина буде достатньо.
3. Якщо все одно нічого не вийде, спробуй провести з ним ніч разом, але без сексу. Роздягніться поцілуйтеся і лягайте спати (краще в обнімочку) серед ночі, або можливо з ранку він імовірніше всього прокинеться від стояка і почне до тебе приставати.
Прикрепления: 6129638.jpg(11Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Невдалий перший раз. Падає член... (неповна ерекція, тим самим не можу розірвати її дівочу пліву)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::