MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Дівоча пліва (целка): факти і міфи (Що таке незайманість?)
Дівоча пліва (целка): факти і міфи
OlenochkaДата: Четвер, 24.08.2017, 19:05 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4503
Дівоча пліва: факти і міфи



Питання:

„ Мій хлопець каже, що якщо ми будемо займатися сексом без презерватива, то не завагітнію, тому що мене захищає дівоча пліва. Але я трохи сумніваюсь. Це правда? Я не хочу бути мамою..." Діана, 16р.

Не тільки наша читачка сумнівається, що до "здібності" дівочої пліви. Насправді цей маленький фрагмент жіночого тіла, ходить достаньо багато міфів. Тому, ми хочемо Вам пояснити, що насправді є правою, а що можна вважати казками.

Дівоча пліва захищає від вагітності

Дівчата які побачили на тесті , дві червоні риски, це повністю змінило їх життя. Дівоча пліва не захищає від вагітності, а під час "першого разу" можна "залетіти" так само, як і при всіх інших варіантах.

Щоб це зрозуміти, потрібно знати будову дівочої пліви.

Це ніжний, маленький складок слизової оболонки, яка може мати маленькі отвори – достатні, щоб пропустити сперматозоїди. Навить достаньо , щоб сперматозоїди були при вході в піхву, аби спокійно потрапили туди, куди хочуть. А якщо мова йде про статевий акт, то при розриві дівочої пліви (під час
перших рухів) більше немає ніяких перешкод для запліднення.
Вердикт: Це твердження-це маячня в квадраті! Займаючись сексом без презерватива, ви можете завагітніти, навіть якщо ви незаймана.


Чи болючий є розрив дівочої пліви

Трохи так, а трохи ні. Для багатьох дівчат розрив дівочої не пов'язаний з болем, а скоріше тимчасова легка неприємність. Іноді, буває так що плівка стійка до проколів і тоді з'являється біль – але це рідкісні ситуації.
Вердикт: Розрив дівочої пліви не є дуже болючим, – якщо і так, то в дуже рідкісних випадках. Не бійся, шанси що тобі буде боляче, дійсно маленькі.


Під час розриву дівочої пліви завжди доходить до кровотечі

Це міф, який напевно існує вже тисячі років. Правда в тому, що під час розриву дівочої пліви зовсім не обов'язково має бути кровотеча! Іноді така ситуація може бути для вас неприємним сюрпризом. Якщо ваш хлопець розраховує на такий "доказ, що ти незаймана" і думає, що ти його обдурила, це може бути неприємним. Тому варто пояснити йому це
раніше.
Вердикт: Не вірте в казки. Простирадло після втрати невинності може залишатися таким білим, як це було, і це абсолютно нормально.




Невинність можна втратити не тільки під час сексу

Хтось одного разу сказав, що це "для того виправдатися перед хлопцем". Іноді проста зміна
тампону або навіть дуже легких фізичних вправ, достатньо оболонка просто
лопнула! Але як тоді ти лишишся незайманою – пояснення цьому ми наводимо в кінці тексту.
Вердикт: ви  можете втратити цноту, навіть на уроці фізкультури. Але тобі нема про що турбуватися.


Пліву можна "відновити"

Так, це правда, для цього є спеціальні хірургічні операції. Але, це обман самої себе – що з того, що "там" знаходиться шматок тканини, якщо ця дівчина чудово знає, що таке секс.
Вердикт: Теоретично можна відновити пліву, але на практиці , ми маємо справу з жінкою, яка вже займалася сексом. А це величезна різниця.


Незаймані не повинні відвідувати гінеколога

Це дуже небезпечне твердження. Давайте так – сам факт, що я ніколи не мала сексу не є "звільненням" від відвідування лікаря. Завжди варто звернутися до гінеколога після закінчення 16-17 років , або коли є щось, що тебе турбує.
Вердикт: До лікаря ходять незаймані та дівчата, які вже мали перший раз. Тонка мембрана не захищає від інфекцій.


Незайманість-це стан розуму...

Так, дійсно, незаймана-це більше в голові, ніж "там".  Незалежно від
того, чи є у вас цнота чи немає, тонка вона чи товста, незаймана ти швидше в мозку, а ніж маючи шматок додаткової складки слизової оболонки. Про це варто пам'ятати, – це те, що залишає спогади на все життя, так що вам потрібно добре продумати час, місце та надійну люблячу людину, з якою ми плануємо це
зробити.




Для.чого. потрібна дівоча пліва?

- Щоб "туди"не потрапляли різні інфекції,та бактерії.

На якій відстані знаходиться дівоча пліва ?

- На відстані 6-7 см

Чи можна незайманим користуватися тампонами?

Не обов'язково мати сексуальний досвід щоб користуватися тампонами!
Дівоча пліва має фізіологічний отвір діаметром приблизно 15-20 мм, а максимально можлива товщина тампона становить 15 мм.
Крім того, під час місячних під впливом гормонів дівоча пліва стає еластичнішою, що зводить ризик її розриву до мінімуму.

Чи можу я завагітніти якщо в мене целка не збита але хлопець кінчив

у деяких дівчат вистачає розуму вважати,що якщо вона незаймана, то не завагітніє. І тому можна займатися «неглибоким сексом» і не боятися. Займатися сексом без дефлорації - тобто, без руйнування дівочої пліви, можна, і багато хто так робить. Але якщо в піхву потрапить сперма -вагітність настане незважаючи ні на що! Тому що дівоча пліва - це не наглухо зачинені двері. Місячні у тебе є? Кров знаходить ж якийсь шлях з матки назовні? Ось так само сперма знайде шлях у матку.
 
OlenochkaДата: Пятниця, 16.03.2018, 10:24 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4503
Коли пальцями проникаю до дівчинчини в пі*д* то влазить спокойно два пальці. в нас було всього три рази. і вона каже що я в неї перший. а мені здається що ні. може бути така фігня що в неї було
 
OlenochkaДата: Вівторок, 12.03.2019, 00:41 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4503
Важливим фактором є мастило. Головне, правильно збуджувати дівчину
 
АнонімноДата: Вівторок, 02.07.2019, 19:16 | Повідомлення # 4





Я незаймана, на роботі сходила в громадський туалет, ну дуже вже притиснуло, спішивши сіла на кришку і зрозуміла, що сіла в чоловіче насіння, самого контакту з чоловіками в мене небуло взагалі і ніякого, можливе таке що я завагітніла?

Повідомлення відредагував Olenochka - Вівторок, 02.07.2019, 22:19
 
OlenochkaДата: Вівторок, 02.07.2019, 22:24 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4503
Анонімно, думаю що ні. Та і вона не першої свіжості мабуть
Шансів на те, що від такого такого сексу справа дійде до запліднення, дуже мало. Для запліднення необхідна, насамперед, сперма яка ПОВИННА потрапити в піхву.
 
АнонімноДата: Середа, 03.07.2019, 00:29 | Повідомлення # 6





А якщо сперма потрапила на статеві губи? Слід хвилюватись( повторюю я незаймана взагалі ніяк, і не "розбещую" себе нічим)...просто виник дійсно "форс мажор"....наперед буду щиро вдячна за відповідь

Повідомлення відредагував Olenochka - Середа, 03.07.2019, 09:04
 
OlenochkaДата: Середа, 03.07.2019, 09:07 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4503
Анонімно, Дуже малоймовірно. практично неможливо
 
АнонімноДата: Пятниця, 05.07.2019, 09:38 | Повідомлення # 8





Доброго дня, я незаймана, але свіже чоловіче насіння потрапило на статеві губи і піхву, чи варто турбуватися, що я завагінтію?.... наперед дякую за відповідь

Повідомлення відредагував Olenochka - Пятниця, 05.07.2019, 13:21
 
АнонімноДата: Пятниця, 05.07.2019, 12:06 | Повідомлення # 9





Але хлопець не проникав в мене взагалі

Повідомлення відредагував Olenochka - Пятниця, 05.07.2019, 13:20
 
OlenochkaДата: Пятниця, 05.07.2019, 13:21 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 4503
Анонімно, не варто хвилюватися!
 
АнонімноДата: Пятниця, 05.07.2019, 17:15 | Повідомлення # 11





Тобто вагітність в такому випадку якщо сперма потрапила на піхву неможлива?

Повідомлення відредагував Olenochka - Субота, 07.12.2019, 12:46
 
АнонімноДата: Пятниця, 06.12.2019, 23:59 | Повідомлення # 12





Привіт

Повідомлення відредагував Olenochka - Субота, 07.12.2019, 12:46
 
OlenochkaДата: Субота, 07.12.2019, 12:47 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 4503
Анонімно, привіт
 
OlenochkaДата: Вівторок, 07.04.2020, 10:48 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4503
Запитання від читачки:

116.[]   (05.04.2020 04:06)
Запхала в киску ручку на 1-2 сантиметра боли не чуствувала,крови нет, боюсь что пробила целку помогите
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Дівоча пліва (целка): факти і міфи (Що таке незайманість?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом