MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Як збуджувати незайману?
Як збуджувати незайману?
OlenochkaДата: Неділя, 24.06.2018, 13:08 | Пост # 1
Постів: 2322
Є дівчина, 18 років, незаймана (принаймні так каже) Мені 20 років, незайманий. Не можу зрозуміти, від чого вона збуджується, я сиджу на стільці, вона обличчям до мене, цілуємося в засос ітд. Зняв ліфчик під кофтою, масажую груди, соски - 0 реакції, каже приємно, але не більше, соски не набрякли. Намагаюся масажувати хребет трохи вище рівня пояса, де прогин - каже нічого не відчуває. Намагався намацати трохи нижче потилиці точку, у волоссі - теж безуспішно(( Цілу мочку вуха - більш менш. Шию ще більш-менш подобається їй. Приємно зводить бічні м'язи від поцілунків - це те саме, що потрібно? Вона каже що сама ще погано себе знає... Доступу в трусики поки немає( Як розкрити її сексуальність, як збудити її так, щоб тряслася, стогнала, дихала частіше...1) Ти ж не машину ремонтуєш, з твого поста складається таке враження, ніби у неї щось зламалося і ти хочеш її полагодити. НЕ треба її питати, чи приємно коли їй тут чи там торкаєшся, це верх занудства! З її тіла, дихання ітд. ти зрозумієш де їй приємно а де ні. Але я вважаю що ваш петінг відбувається в неправильному контексті, типу "я пізнаю світ".

2) Ніколи не обговорюй будь-який процес коли знаходишся всередині процесу! Ти ж не питаєш у дівчини з якою на вулиці знайомишся, яка з твоїх наступних фраз їй більше сподобається і вона тобі відразу дасть.

3) Якщо вона реально тебе не хоче чоловіка, ти її не збудиш ніяким чином, тут важливо змінити свою поведінку. впринципі пікап і вчить нас того щоб жінки нас хотіли як чоловіків)) Зрозумій, що вона тебе не захоче, поки не буде мріяти про тебе всі ночі безперервно як про самого класного хлопця або Б) не захоче на тебе застрибнути як на самого сексуального хлопця, який займеться з нею сексом по повній програмі).

4) Буває що тупо конкретну дівчину яка я б вона офігенна не була, не хочеться, ну тупо не збуджує вона тебе і все. з ними теж таке буває. Це нормально

5) Практична рекомендація: звертай увагу як вона пестить тебе, по яких місцях, як сильно натискає, де гладить ітд. Якщо ти все це зробиш потім з нею вона дуже заведеться. Грубо кажучи вона буде лапати тебе так, як хоче, щоб ти облапав її.


Зроби все красиво, романтична обстановка щоб була ітд. Вона це оцінить. Свічки, музика, фрукти і вино тобі в допомогу)))
Можеш погодувати її виноградом, полуничкою з вершками. Пограй з нею, ближче далі. Пестиш, гладиш, цілуєш - коли робиш якісь із цих дій і їй реально подобається, припиняй, нехай сама домагається тебе. Так ти підігрієш її бажання. Можете влаштувати бій подушками, плавно переходить в обнімку у ліжку з більш відвертими пестощами. Постарайся надати процесу невимушеність і природність. Впусти їй виноградинку у виріз сукні, а потім жартівливо лізь її діставати, мінералкою облий їй сукню як би випадково і допоможи зняти(дуже ніжно і чуттєво) і повісь сушитися ітд. Це те що з ходу прийшло в голову.
Але просто сидіти і м'яти їй груди поки вона не збудитися не треба =))
Загалом фантазуй, пробуй та отримуй задоволення.
Прикрепления: 8835876.jpg(28.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 03.08.2018, 16:45 | Пост # 2
Постів: 2322
Те відчуття, коли всі тащаться по накаченим рукам і кубикам, а тобі подобаються "шипований" хребет, гострі плечі і ребра.
 
OlenochkaДата: Субота, 17.11.2018, 13:13 | Пост # 3
Постів: 2322
Мене збуджує, коли мій хлопець спочатку задовольняє мене пальцями, а потім, дивлячись мені в очі, повільно їх облизує
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Як збуджувати незайману?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::