MENU
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Займатися сексом під час місячних безпечно для жінок, але не
Займатися сексом під час місячних безпечно для жінок, але не
OlenochkaДата: Середа, 28.02.2018, 15:28 | Пост # 16
Постів: 2322
Відмовки, сексу під час місячних?

-У мене місячні!-А у нас є душ....

-У мене місячні- До речі при місячних приємні відчуття подвоюються

-У мене місячні- І що?

-У мене місячні-а у мене є презервативи

У мене місячні-Ух ти! Ніколи не бачив! Хочу хочу хочу!!!

OlenochkaДата: Неділя, 19.08.2018, 12:04 | Пост # 17
Бісить, коли під час місячних хлопці пропонують анал, відмовляючись від звичайного, аргументуючи це тим, що бояться крові і не хочуть туди пхати свій член

« не полюбить на брудно, на чисто трудно» так, ще моя бабця говорила. Тож якщо хтось тобою гидує, тоді це не твоя людина.

OlenochkaДата: Неділя, 18.11.2018, 13:26 | Пост # 18
Не розумію дівчат, які під час місячних намагаються догодити своєму хлопцю аналой або оралом. Тобі отже фігово, живіт болить, настрій відстій ще й кров ллється. А ти там намагаєшся для нього, щоб йому бачте добре було! Обійдеться!

Потерпить 3-4 дні. Не вмре. Нормальний чоловік розуміє ситуацію. А не "в тебе місяки? Давай в жопу або може відсосеш"

Юлія Бухаідзе
Цитата
1.Заняття сексом в перший день, коли болить, то краще всіх таблеток допомагає
2.Під час місячних підіймається сексуальний потяг.
Не бачу нічого паршивого в тому, щоб принести задоволення хлопцю, оскільки:
- він переживає стрес , поки тебе болить і ти можеш стати їбанутою трохи
- він бігає тобі за таблами, аби ти не загнулася бідося
- він жаліє тебе , намагається захистити і не напрягати зайвим
3.Зле ж не цілий тиждень, а лише перші 2 дні, тому не бачу причини чому хлопець повинен бути обділений увагою

Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Займатися сексом під час місячних безпечно для жінок, але не
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::