MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Займатися сексом під час місячних безпечно для жінок, але не
Займатися сексом під час місячних безпечно для жінок, але не
OlenochkaДата: Середа, 28.02.2018, 15:28 | Повідомлення # 16
Повідомлень: 4503
Відмовки, сексу під час місячних?

-У мене місячні!-А у нас є душ....

-У мене місячні- До речі при місячних приємні відчуття подвоюються

-У мене місячні- І що?

-У мене місячні-а у мене є презервативи

У мене місячні-Ух ти! Ніколи не бачив! Хочу хочу хочу!!!
 
OlenochkaДата: Неділя, 19.08.2018, 12:04 | Повідомлення # 17
Повідомлень: 4503
Бісить, коли під час місячних хлопці пропонують анал, відмовляючись від звичайного, аргументуючи це тим, що бояться крові і не хочуть туди пхати свій член

« не полюбить на брудно, на чисто трудно» так, ще моя бабця говорила. Тож якщо хтось тобою гидує, тоді це не твоя людина.
 
OlenochkaДата: Неділя, 18.11.2018, 13:26 | Повідомлення # 18
Повідомлень: 4503
Не розумію дівчат, які під час місячних намагаються догодити своєму хлопцю аналой або оралом. Тобі отже фігово, живіт болить, настрій відстій ще й кров ллється. А ти там намагаєшся для нього, щоб йому бачте добре було! Обійдеться!

Потерпить 3-4 дні. Не вмре. Нормальний чоловік розуміє ситуацію. А не "в тебе місяки? Давай в жопу або може відсосеш"

Юлія Бухаідзе
Цитата
1.Заняття сексом в перший день, коли болить, то краще всіх таблеток допомагає
2.Під час місячних підіймається сексуальний потяг.
Не бачу нічого паршивого в тому, щоб принести задоволення хлопцю, оскільки:
- він переживає стрес , поки тебе болить і ти можеш стати їбанутою трохи
- він бігає тобі за таблами, аби ти не загнулася бідося
- він жаліє тебе , намагається захистити і не напрягати зайвим
3.Зле ж не цілий тиждень, а лише перші 2 дні, тому не бачу причини чому хлопець повинен бути обділений увагою
 
OlenochkaДата: Неділя, 14.04.2019, 20:10 | Повідомлення # 19
Повідомлень: 4503
Мінет і анальний секс в такі дні виручають
 
OlenochkaДата: Четвер, 26.09.2019, 09:00 | Повідомлення # 20
Повідомлень: 4503
Єдиний мінус сексу при місячних це велика ймовірність забруднити те на чому секс
 
OlenochkaДата: Четвер, 26.09.2019, 09:01 | Повідомлення # 21
Повідомлень: 4503
1. Якщо перший день, то не варто, тому що їй може бути боляче, так як зазвичай дівчата більш чутливі під час місячних (є і виключення - все індивідуально)
 
OlenochkaДата: Субота, 16.11.2019, 12:33 | Повідомлення # 22
Повідомлень: 4503
Коли дуже хочу її, то зазвичай і в місячні беру. Єдине що не приємно, це коли дістаєш, він в крові, хоч її і не багато але є і мені не приємно. Але що тут зробиш раз дуже сильно хочеться=)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 19.11.2019, 23:09 | Повідомлення # 23
Повідомлень: 4503
Краще, перечекати
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Займатися сексом під час місячних безпечно для жінок, але не
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом