MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Безпечний секс
Безпечний секс
OlenkaДата: Четвер, 14.05.2015, 19:00 | Пост # 1
Постів: 3286
Краще сексу може бути тільки безпечний секс.

А способів отримувати задоволення без наслідків придумано чимало, починаючи від найдавнішого - презерватива - і закінчуючи ультрасучасними гормональними препаратами. Ми розповімо, як зорієнтуватися у великій кількості протизаплідних засобів.
Презервативи
Ефективність: 95%
Переваги. Забезпечує найнадійніший профілактику ЗПП. Можна використовувати в післяпологовий період, під час годування груддю.
Недоліки. Знижує гостроту відчуттів. Існує ризик, що в процесі презерватив порветься, особливо якщо у жінки виробляється недостатньо природного мастила. Використання презерватива обділяє жіночий організм досить корисною для здоров'я спермою. Тому, якщо партнер постійний, ви обидва здорові, краще вибрати менш "жорсткий" спосіб контрацепції.
Протипоказання: алергія
Вартість: від 2 грн.

Сперміциди
внутрівлагаліщнимі свічки, таблетки, креми, які руйнують сперматозоїди
Ефективність: 95-96%
Переваги. Захищають від ЗПП. Можна використовувати в післяпологовий період, під час годування груддю.
Недоліки. При тривалому використанні може привести до дисбактеріозу піхви (одне з його проявів - молочниця). Існують певні складнощі в застосуванні. Засіб вводять за 15-20 хвилин до статевого акту, при цьому таблетки і свічки слід змочити водою. Втім, можна ввести свічку або таблетку заздалегідь (вона спокійно "почекає" усередині близько 12 годин). Потрібно вводити засіб перед кожним новим статевим актом, навіть якщо він відбувається відразу після попереднього. Сперміциди бояться мила (тому приймати душ "перед" і "після" потрібно cо спеціальними засобами (вони продаються в аптеках).
Протипоказання: індивідуальна непереносимість.
Вартість: від 20 грн.
Внутрішньоматкова спіраль
Спіраль порушує стан слизу, підвищує скоротливу активність матки, словом, всіляко перешкоджає зачаттю. Термін її "роботи" - від 5 до 7 років.
Ефективність: 98%.
Переваги. Можна використовувати під час годування груддю. Якщо спіраль встановлена ??правильно, жінка її не відчуває, і може не піклуватися про контрацепцію довгий час.
Недоліки. Підвищує кровоточивість і ризик позаматкової вагітності. Може зміщуватися (це супроводжується болями, кровотечею). Після того, як спіраль відслужила свій термін, потрібно зробити перерву на 2-3 місяці, щоб дати організму відпочити.
Протипоказання. Будь гінекологічні захворювання. Нерожавшим жінкам краще вибрати інший вид контрацепції (їм небажано проводити яке б то не було втручання). Останнім часом стають все більш популярними гормональні спіралі. Але застосовувати їх слід за показаннями (наприклад, жінкам з фіброміомами, кровотечами). Такі спіралі порушують менструальний цикл, можуть сприяти збільшенню ваги, утворення кісти.
Вартість: від 250 грн. (Звичайна спіраль), від 1000 грн. (Гормональна).

Оральні контрацептиви
Існує коло 4 тис. найменувань гормональних таблеток. Вони відносяться до різних груп і в кожної - свої особливості дії та застосування.
Ефективність. Від 95 до 99%
Переваги. Правильно підібраний оральний контрацептив крім основного дії дозволяє впоратися з безліччю проблем, що мають ендокринно-гінекологічні коріння (поганий стан шкіри, порушення менструального циклу і навіть безпліддя).
Недоліки. Не застосовуються в період лактації. Потрібно строго дотримуватися графіку, не пропускаючи жодного прийому таблетки. Можуть з'явитися масткі виділення. Підібрати засіб повинен лікар. Неправильно підібрана таблетка буде погано переноситися, посилить проблеми зі здоров'ям. Деякі з гормональних таблеток можуть спровокувати зростання зайвих кілограмів.
Протипоказання. Куріння, варикоз, захворювання серця, печінки, нирок, кровотечі неясної етіології, пухлинний ріст в будь-якому органі або системі, захворювання щитовидної залози, діабет.
Вартість: від 20 про 200 грн. за упаковку.
Гормональний ін'єкції
Внутрішньом'язовий укол гормональним препаратом.
Тривалість дії - 90 днів.
Ефективність: до 100%
Переваги. Метод підходить в післяпологовий період, годуючим матерям, а також жінкам з рясними місячними.
Недоліки. Можуть викликати зайву вагу. Порушують менструальний цикл. Фертильність (здатність до зачаття) може не наступати від 3 до 6 міс. після закінчення дії препарату. Тому більше підходить народжували жінки.
Протипоказання. Куріння, важкі захворювання печінки, нирок, легенів, серця. Індивідуальна непереносимість препарату.
Вартість: 50 грн.

Внутрівлагаліщнимі кільце
Кільце з м'якого пластику, насиченого гормонами, які дозовано, кожну добу, вивільняються в організм. Кільце вводять у перший день циклу, через 21 день міняють.
Ефективність: до 100%
Переваги. Не провокує зайву вагу. Може застосовуватися при ерозії шийки матки. Вводиться і віддаляється самостійно. Кільце не відчувається жінкою, зате підсилює відчуття чоловіка. У пар, що застосовують цей метод, підвищується статева активність. Швидке відновлення фертильності (вагітніти можна на наступний цикл після закінчення використання).
Недоліки. Не можна використовувати в період годування груддю. Потрібно бути готовим до того, що кільце може "вилетіти" в процесі статевого акту. Якщо трапилося, його потрібно просто промити теплою водою з милом і поставити на місце.
Протипоказання. Куріння, запалення піхви і матки, бактеріальні захворювання жіночих статевих органів, маткові кровотечі, індивідуальна непереносимість.
Вартість: від 80 до 140 грн.
Пластир
Працює за тим же принципом, що і кільце, - вивільняючи гормони, які пригнічують овуляцію. Пластир наклеюється на будь-яку частину тіла (крім грудей), щоразу на нове місце (щоб не виникло подразнення). Перший пластир прикріплюють у перший день циклу. Потім через 7 днів його міняють. На місяць використовують 3 пластиру.
Ефективність: 98%
Переваги. Не сприяє збільшенню ваги. Зручний у використанні. З пластиром можна купатися в морі, приймати ванну (але не терти це місце мочалкою), займатися спортом. Все це за умови, що пластир ви наклеїли правильно: добре розгладили, щільно притиснули до шкіри і потримали 10 хвилин.
Недоліки. Не застосовується в період годування груддю. У період адаптації можуть виникати нудота, головні болі.
Протипоказання. Куріння, варикозне розширення вен важкого ступеня, тяжкі захворювання серця, печінки, нирок судин у стадії декомпенсації, гінекологічні захворювання (маткові кровотечі, поліпоз, фіброміома та ін.)
Вартість: від 80 до 140 грн. (3 шт.)
Пам'ятайте! Організм звикає до гормонів. Тому час від часу (коли саме - підкаже лікар) слід робити перерви, переходячи на інший спосіб захисту.

А це не пробуйте
Два вельми популярних у народі способу захисту від вагітності - в чорному списку лікарів. Чому не варто переривати статевий акт і вираховувати безпечні дні, розповідає акушер-гінеколог Віталій Римаренко.
"Перерваний статевий акт - це не контрацепція, а інвалідизація", - каже лікар. Між іншим, нічого смішного! Подумайте самі: чоловік, який змушений перериватися на найцікавішому місці, не віддається процесу. Він зусиллям волі зупиняє його, контролюючи простату, і в результаті отримує хронічний простатит (адже викид сперми повинен відбуватися природно). Плюс невроз (це гойдається як чоловіки, так і жінки, яка теж не може повністю розслабитися). Не кажучи вже про те, що ефективність такого методу - 50 на 50.
Що стосується "безпечних" і "небезпечних" днів, - це міф. "Методу календарних розрахунків контрацепції не існує, - говорить Віталій Римаренко. - До мене приходить безліч здивованих пацієнток з скаргою" Доктор, я завагітніла відразу після (або перед) менструацією ". Овуляція залежить від емоцій, вона може відбутися в будь-який день менструального циклу. Крім того, овуляція може бути парною, коли дозріває не одна, а кілька яйцеклітин. Тому ми називаємо цей спосіб контрацепції "методом календарних прорахунків". І кращим способом завагітніти ".
Прикрепления: 1792110.jpg(10.3 Kb)
 
OlenkaДата: Понеділок, 08.08.2016, 07:36 | Пост # 2
Постів: 3286
Відповідальність повинна бути, але і повинні бути в людей відповідні знання у сфері статевих відносин. Одне одному не заважає. Скоріше - навпаки. Як я помітив, люди ( і взагалі - людство ) найбільше страждають через власне невігластво. І це моє твердження не тільки стосується області статевих стосунків.

Я собі тільки можу уявити, скільки можна було б попередити випадків зараження хворобами, які передаються статевим шляхом, якби партнери використували презервативи та одночасно антисептики. В гіршому випадку в якості антисептика можна використати дезинфікуючі засоби з домашньої аптечки. Не так страшно, як трохи попече на статевих органах від застосування дезинфікуючих засобів, як страшно, коли один партнер підхопить якусь хворобу від свого другого сексуального партнера. Я вважаю, що ці речі обов'язково треба вивчати в школі. Нерідко за наслідки зараження хворобами, які передаються статевим шляхом, приходиться дуже дорого розплачуватися. І не рідко - на все життя.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Безпечний секс
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::