MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » У Мене Був Незахищений Секс...Чи Можу Я Завагітніти? - See m
У Мене Був Незахищений Секс...Чи Можу Я Завагітніти? - See m
OlenochkaДата: Вівторок, 03.05.2016, 18:12 | Пост # 1
Постів: 1447
“Мій друг і я мали незахищений секс протягом буквально 10 секунд, перш ніж ми відійшли від шоку, коли ми зрозуміли, що ми робили. Він безумовно не кінчав всередину мене , але все одно мій термін був сьогодні  але він не прийшов. Я в шоці! Я занадто багато турбуюся? Я повинна бути більше в паніці ?!" 

Незахищений секс незахищений секс незахищений секс. Це означає, що незалежно від того, чи він кінчив чи ні, там ще був обмін флюїдів , так звана смазка з вмістом сперматозоїдів , це означає, що секс, 10 секунд чи ні, було ризиковано.
Ваш період мав бути тільки сьогодні, шансу щоб не впадати в паніку просто немає. Це занадто пізно, щоб прийняти план б, так що замість того щоб панікувати, зробіть глибокий вдих. І, можливо, тест на вагітність , якщо в цей період не з'являться найближчим часом. Ти вагітна? Кращий спосіб запобігти цьому в майбутньому?Використовувати захист. Назавжди і завжди. До тих пір, поки ви насправді хочете завагітніти.

Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » У Мене Був Незахищений Секс...Чи Можу Я Завагітніти? - See m
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ваше ім'я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::