MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » У Мене Був Незахищений Секс...Чи Можу Я Завагітніти? - See m
У Мене Був Незахищений Секс...Чи Можу Я Завагітніти? - See m
OlenochkaДата: Вівторок, 03.05.2016, 18:12 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
“Мій друг і я мали незахищений секс протягом буквально 10 секунд, перш ніж ми відійшли від шоку, коли ми зрозуміли, що ми робили. Він безумовно не кінчав всередину мене , але все одно мій термін був сьогодні  але він не прийшов. Я в шоці! Я занадто багато турбуюся? Я повинна бути більше в паніці ?!" 

Незахищений секс незахищений секс незахищений секс. Це означає, що незалежно від того, чи він кінчив чи ні, там ще був обмін флюїдів , так звана смазка з вмістом сперматозоїдів , це означає, що секс, 10 секунд чи ні, було ризиковано.
Ваш період мав бути тільки сьогодні, шансу щоб не впадати в паніку просто немає. Це занадто пізно, щоб прийняти план б, так що замість того щоб панікувати, зробіть глибокий вдих. І, можливо, тест на вагітність , якщо в цей період не з'являться найближчим часом. Ти вагітна? Кращий спосіб запобігти цьому в майбутньому?Використовувати захист. Назавжди і завжди. До тих пір, поки ви насправді хочете завагітніти.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » У Мене Був Незахищений Секс...Чи Можу Я Завагітніти? - See m
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом