MENU
Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » У Мене Був Незахищений Секс...Чи Можу Я Завагітніти? - See m
У Мене Був Незахищений Секс...Чи Можу Я Завагітніти? - See m
OlenochkaДата: Вівторок, 03.05.2016, 18:12 | Пост # 1
Постів: 976
“Мій друг і я мали незахищений секс протягом буквально 10 секунд, перш ніж ми відійшли від шоку, коли ми зрозуміли, що ми робили. Він безумовно не кінчав всередину мене , але все одно мій термін був сьогодні  але він не прийшов. Я в шоці! Я занадто багато турбуюся? Я повинна бути більше в паніці ?!" 

Незахищений секс незахищений секс незахищений секс. Це означає, що незалежно від того, чи він кінчив чи ні, там ще був обмін флюїдів , так звана смазка з вмістом сперматозоїдів , це означає, що секс, 10 секунд чи ні, було ризиковано.
Ваш період мав бути тільки сьогодні, шансу щоб не впадати в паніку просто немає. Це занадто пізно, щоб прийняти план б, так що замість того щоб панікувати, зробіть глибокий вдих. І, можливо, тест на вагітність , якщо в цей період не з'являться найближчим часом. Ти вагітна? Кращий спосіб запобігти цьому в майбутньому?Використовувати захист. Назавжди і завжди. До тих пір, поки ви насправді хочете завагітніти.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » У Мене Був Незахищений Секс...Чи Можу Я Завагітніти? - See m
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::