MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Чи Можна Завагітніти Якщо Він Кінчає Біля Моєї Піхви
Чи Можна Завагітніти Якщо Він Кінчає Біля Моєї Піхви
OlenkaДата: Середа, 12.10.2016, 17:08 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Чи Можна Завагітніти Якщо Він Кінчає Біля Мого Піхви, Але Не В Середину?

Я дуже хвилююся зараз. Мій хлопець і я дуріли, але у нас не було сексу. Я подрочила йому, а потім він скінчив мені на стегно, дуже близько до моєї  піхви. Насправді, дуже дуже близько. Я можу завагітніти навіть якщо він не кінчив всередину мене? Будь ласка, допоможіть!

По-перше: постарайтеся розслабитися. Я знаю, що ти псіхуєш, і я можу повністю зрозуміти, чому. В таких ситуаціях, насправді дуже легко загнати себе в стан паніки.

Тепер Вілповідь на Ваше питання. На жаль, я не можу дати вам тут супер точну відповідь. Навіть якщо чоловік кінчає біля піхви , а не всередину вас, є невеликий шанс, що ви можете завагітніти. Згадуйте, що саме сталося, а потім з'ясувуйте які ваші були дії.

Чим дальше від вашого піхви він кінчав, тим краще – якщо кінчив на живіт, руки, груди чи ноги, ви б мали майже нульові шанси завагітніти. Однак, те що ви сказали, звучить так що ваш хлопець кінчив дуже близько до піхви. Якщо він кінчив на верхній частині стегна, ближче до цієї області, то у вас є шанси завагітніти. Сперматозоїди можуть бути сильними плавцями і є завжди ймовірність, що вони можуть знайти шлях щоб потрапити у вашу піхву самостійно.

Ваші шанси завагітніти збільшуються в залежності від того як близько відбувається виверження до вагінального отвору. Але важливо знати і мати наувазі, що сперматозоїди можуть іноді навіть пробратися крізь тонкий одяг. Так що якщо ваш хлопець скінчив на нижню білизну, не думайте, що це повністю безпечно.

Один поширений міф про сперму полягає в тому, що сперма помирає як тільки потрапляє на повітря. Я бажаю, щоб це було правдою, заради вас, але на жаль це не так. Сперма може жити поза тілом протягом однієї години. Ось чому це дійсно важливо, щоб бути в безпеці, навіть якщо Ви не займалися сексом – багато людей вважають, що вони не завагітніють якщо хлопець кінчає біля піхви, але це не так.
Так, що ви можете зробити зараз? Якщо пройшло менше, ніж 72 години після того, як це сталося, ви можете гарантувати собі безпеку і прийняти план Б таблетки. Якщо минуло більше часу, ви можете звернутися до лікаря або купити тест на вагітність. Не живіть режимом паніки – ваші шанси завагітніти дуже невеликі. І майте це на увазі наступного разу – якщо твій хлопець збирається кінчати на ваше тіло, давайте на живіт, груди або руки – куди-небудь подалі зі свого піхви![/c]
 
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 21:52 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ну блін він ж не кінчив тебе - ЯК ТИ МОЖ ЗАВАГІТНІТИ?
 
OlenkaДата: Четвер, 12.01.2017, 01:07 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
http://ask.fm/knopainfo#
Цитата
ПОМОГИТЕ Хуй пацана терса об моё интимное место,он кончил,но секса НЕ было,вроде всё он кончил на штаны,но если и пару капель залетели в меня,я мошу залитеть????я сразу подорвалась и побегла в душ,вроде хорошо помылась,три раза мылом натералась
Через сколько можно сделать тест на беременнлсть? Чтобы точно был результат
 
OlenkaДата: Неділя, 19.03.2017, 16:34 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
в дуже рідкісних випадках таке може трапитися ,тому що під час статевого акту з пеніса всеодно виділяється сперма хоч і в дуже малих кількостях,але іноді цього вистачає.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 16.04.2019, 08:49 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4513
хлопець кінчив мені на живіт, сперма напевно шо не протікла всередину вагіни. але у мене місячні ПОЧАЛИСЬ раніше на 11 днів. я не вагітна? може бути шоб у перший місяць МІСЯЧНІ НОРМ ЙШЛИ НУ ЯК В ОБИЧНІ,ДНІ І,БАГАТО ТАК?

Ну от скажи, а як ми маємо визначити вагітна ти чи ні? За допомогою карт Таро чи кришталевої кулі? Чи яку іншу методологію ти запропонуєш? Очевидно ж, що для того аби визначити вагітна ти чи ні - тобі треба зробити тест на вагітність, або здати аналізи. І на нашу думку, ти це знала. Тому не зрозуміло на яку відповідь ти розраховуєш пишучи це в порадники.
 
OlenochkaДата: Четвер, 25.04.2019, 22:36 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4513
Чи можна завагітніти, якщо секс був у 4 день місячних, якщо цикл регулярний 30-31 день?

Щоб ви просто знали природу критичних днів - 5 днів перед кровотечею шийка матки готується до відкривання, приблизно 5 днів кровотеча, далі 5 днів закривається шийка матки. У кожної жінки термін можливо відрізняється , це вже слідкує сама жінка за своїм організмом. Так от , по ідеї у цей період завагітніти неможливо, тому що якраз незапліднена яйцеклітина виходить з матки, але життя така штука, що можливо все) Будьте уважними
 
АнонімноДата: Пятниця, 14.06.2019, 19:35 | Повідомлення # 7





порвався презерватив, чи можу я завагітніти коли він в остайній момент витягнув ,в мене низький рівень овуляції.

Повідомлення відредагував Olenochka - Пятниця, 14.06.2019, 22:30
 
АнонімноДата: Пятниця, 14.06.2019, 21:47 | Повідомлення # 8





В мене затримка 3 дні але в мене були статеві акти з презервативом
Можу бути вагітна?


Повідомлення відредагував Olenochka - Пятниця, 14.06.2019, 22:29
 
OlenochkaДата: Субота, 15.06.2019, 10:58 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4513
Не накручуй себе. Практично ніяких, якщо презерватив не порвався.
 
АнонімноДата: Субота, 22.06.2019, 11:44 | Повідомлення # 10





Доброго дня. Вибачте що турбую, я хотіла вас дещо запитати. Якщо я спала з хлопцем і він не вспів вибрати вчасно і пару капельок зайшло в мене. Як думайте , на вашу думку можна від цього завагітніти?Ви можете не відповідати, якщо порахуєте це питання безглуздим.

Повідомлення відредагував Olenochka - Субота, 22.06.2019, 11:54
 
OlenochkaДата: Субота, 22.06.2019, 12:11 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 4513
Анонімно, скільки днів минуло? Шанс завагітніти малий, але він є
Напиши довжину циклу. Або передбачуваний день початку місячних.
Користуйся презервативами на майбутнє.
 
OlenochkaДата: Четвер, 27.06.2019, 09:02 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 4513
Ознаки вагітності не можуть проявитися через тиждень після сексу.
 
АнонімноДата: Понеділок, 01.07.2019, 17:13 | Повідомлення # 13





Чи можна завагітніти 3 дня після критичних і якщо хлопець не кінчив в середину , а кінчив ззовні ...?

Повідомлення відредагував Olenochka - Понеділок, 01.07.2019, 21:09
 
OlenochkaДата: Понеділок, 01.07.2019, 21:10 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 4513
Анонімно, думаю що ні.
 
Анонімно.Дата: Неділя, 07.07.2019, 09:40 | Повідомлення # 15





Якщо займатися анальним сексом після того коли кончив примерно Місячні кінчилися 5 днів назад можна завагітніти

Повідомлення відредагував Olenochka - Неділя, 07.07.2019, 10:19
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Чи Можна Завагітніти Якщо Він Кінчає Біля Моєї Піхви
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом