MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Я можу завагітніти якщо хлопець "витягує", перш ніж кінчити?
Я можу завагітніти якщо хлопець "витягує", перш ніж кінчити?
OlenkaДата: Неділя, 06.11.2016, 17:54 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Питання: чи можу я завагітніти, якщо хлопець "дістає", перш ніж кінчить? Або, принаймні, зробить вагітність менш імовірнішою?

Відповідь: так і так.

Слухай, у мене є друг, який клянеться що спосіб дієвий. Вона і її бойфренд використовують його протягом багатьох років, і вона жодного разу не завагітніла.

Але я також знаю, хто зараз має дво-річну дитину, вона клянеться, що завагітніла незважаючи на те, що її хлопець успішно витягував.

Висновок-це ризик. Вам може повезти і не завагітнієте, але це не гарантія. Якщо ви хочете бути впевнені, що Ви не завагітнієте, використовуйте надійні форми контрацепції, як презерватив або таблетки.

Розкажіть, свої історії з цього приводу в коментарях нижче:
Прикріплення: 9700215.jpg (20.6 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 23.11.2016, 16:42 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ось новачки нехай думають перед тим
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Я можу завагітніти якщо хлопець "витягує", перш ніж кінчити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом