MENU
Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Я можу завагітніти якщо хлопець "витягує", перш ніж кінчити?
Я можу завагітніти якщо хлопець "витягує", перш ніж кінчити?
OlenkaДата: Неділя, 06.11.2016, 17:54 | Пост # 1
Постів: 3294
Питання: чи можу я завагітніти, якщо хлопець "дістає", перш ніж кінчить? Або, принаймні, зробить вагітність менш імовірнішою?

Відповідь: так і так.

Слухай, у мене є друг, який клянеться що спосіб дієвий. Вона і її бойфренд використовують його протягом багатьох років, і вона жодного разу не завагітніла.

Але я також знаю, хто зараз має дво-річну дитину, вона клянеться, що завагітніла незважаючи на те, що її хлопець успішно витягував.

Висновок-це ризик. Вам може повезти і не завагітнієте, але це не гарантія. Якщо ви хочете бути впевнені, що Ви не завагітнієте, використовуйте надійні форми контрацепції, як презерватив або таблетки.

Розкажіть, свої історії з цього приводу в коментарях нижче:
Прикрепления: 9700215.jpg(21Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 23.11.2016, 16:42 | Пост # 2
Постів: 3294
Ось новачки нехай думають перед тим
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Я можу завагітніти якщо хлопець "витягує", перш ніж кінчити?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::