MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Як переконати дівчину, що вона не вагітна
Як переконати дівчину, що вона не вагітна
OlenochkaДата: Пятниця, 13.04.2018, 11:16 | Пост # 1
Постів: 1130
Народ допоможіть) Дівчина думає, що вагітна.Точно знаю, що вона не вагітна, але вона переконала себе в зворотному, перелякалась і тепер боїться сама і мені мізки виносить. Місячні у неї постійно в різні дні, але по ідеї повинні початися сьогодні, вона вже 2 тести використовувала, всі негативні) ЯК мені переконати її, що вона не вагітна? А то якщо у неї сьогодні не почнуться місячні, вона ж мені весь мозок до кінця винесе.

Дівчині не потрібно підтвердження, що вона не вагітна. Зараз у неї кричать страхи, що вона може залишитися одна з дитиною. І твоє завдання переконати її в тому, що не залишиш її і візьмеш на себе відповідальність в ролі тата. Якщо зараз ти будеш морозитись і намагатися переконати її в тому, що це просто загони, то це повториться ще і ще. І мозок твій буде з'їдений,а в результаті ти з'їси його. Зі з'їденим мозком ти будеш м'яким кажучи не айс в ролі чоловіка.

Піди з нею, нехай здасть аналіз крові на ХГЛ - це один з найбільш надійних способів визначити вагітність чи її відсутність. Якщо вона дійсно вагітна, але сталося це на днях то тести не покажуть.
Прикрепления: 3980324.jpg(21.8 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Як переконати дівчину, що вона не вагітна
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::