MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Чи могла завагітніти?
Чи могла завагітніти?
OlenochkaДата: Неділя, 13.10.2019, 11:12 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Привіт, зустрічаюся з дівчиною близько 4 місяців, у неї і у мене до цього сексу ніколи не було. Ну ось настав цей відповідальний момент, і я випадково не тією стороною одягнув презерватив, але потім одягнув його вже правильно... увійшов до неї сантиметра на 2 і, мабуть від нервів, кінчив у презерватив...Вона ще залишилася незайманою. Мені було так незручно перед дівчиною... Коли я прибирав презик, я трохи зачепив його рукою, якою потім пестив її піхву без проникнення.. Скажіть чи може незаймана таким чином завагітніти? Я на нервах, скрізь говорять по різному! Чи Могла вона завагітніти від секреторної рідини, яка можливо, залишилася в презервативі?

Якщо спочатку гумку надів на одну сторону, потім на іншу, то зовні могло залишитися твоє мастило, ну і в ній якась кількість сперматозоїдів теоретично могла бути. потім коли увійшов на 2 см, вони могли потрапити в піхву і далі вже куди вони там хотіли  заліт можливий, але тут все дуже притягнуте за вуха і шанси відверто мікроскопічні. тут мабуть доля чи не доля. якщо з того моменту ще не минуло 3 доби, можна купити таблетки "Постинор", там все написано. якщо більше трьох діб пройшло, то можна нічого вже не купувати, а чекати)

Нічого нового не скажу..шанс завагітніти мінімальний...його майже немає...місячні можуть приходити і під час вагітності,але це рідко...коротше не парся...насолоджуйся життям...не залетіла вона...
 
OlenochkaДата: Неділя, 13.10.2019, 11:14 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Теоретично завагітніти так можна. Та й не тільки теоретично. Читав десь, що одна дівчина і залетіла під час анального сексу. Сперма скла по промежині і потрапила куди потрібно....
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Чи можна завагітніти » Чи могла завагітніти?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом