MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Який був ваш перший секс???
Який був ваш перший секс???
girlorgДата: Субота, 27.07.2013, 14:25 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
Який був ваш перший секс???
 
girlorgДата: Понеділок, 29.07.2013, 02:19 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
Був ніжний та обоє того хотіли!Все було круто...
 
girlorgДата: Понеділок, 29.07.2013, 14:24 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Ну, " несподівано" тут не провадить. Їй треба до цього підготуватись!
Ти повинен зробити все весело і лагідно, пристрасно, ніжно і красиво. Тіки не роби з цього всього трагедії або якоїсь мелодрами.
Випийте трохи вина чи шампанського, щоб дівчина дала собі волю.
Почніть цілуватись, цілуйтеся довго, потім час приймати горизонтальне положення.
Роздягай її, може по ходу дії вона й сама почне роздягатись, не переставай цілувати.
Ти повинен дуже сильно збудити її (!). Ніжно розведи її ноги і зігни в колінах (!)
Ну, і приступай безпосередньо до діла, у тебе це не перший раз, уже знаєш що й до чого;-)
 
girlorgДата: Неділя, 21.12.2014, 19:35 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 1717
Я сама в свій час перелопатила тонни Інтернету і прожужала всі вуха подругам, коли готувалася до нього. Тому, думаю, мій пост може зацікавити дівчаток, які саме планують перший секс. Хоча це більше просто опис власного досвіду, а не корисні поради дівчаткам.
Перший секс для кожної дівчини - це подія. Особлива чи ні - це вже як вона сама для себе вирішить. Для більшості дівчат, яких я знаю - це таки особлива річ. І для мене в тому числі....Ми з ним дуже поступово переходили від однієї "діяльності" до іншої, і це все було так природньо! Тому що це ж він! Я ж його люблю, і він мене любить! А між людьми, які так сильно люблять один одного і розуміють з півслова, все є природнім!!!Мені було 21, коли я з ним почала зустрічатися. Шалені почуття, шалене кохання, шалене бажання один одного... Але - виховали мене так, що я до нього - "ні-ні"!!! 
Правда, те "ні-ні" скоро пішло кудись... далеко пішло) Тому що він поряд, ми часто бачимося, а щоб збудитися, нам вистачає одного поцілунка.Першим кроком до моєї сексуальної активності була поїздка до нього в гості. Він в той час жив сам у двомісній кімнаті в гуртожитку. Ми подивились фільм (до речі, це вже була друга поїздка, під час першої ми теж дивились фільм, а потім довго-довго і пристрасно цілувалися на підлозі кімнати))))). Так от, ми подивились фільм, і під пристрастні шалені поцілунки перемістилися на ліжко. З розумом у мене щось сталося, тому що в якийсь момент в пам"яті - дірка, а отямилася я через мить уже... без трусів, вибачайте за побробиці))) В той день я вперше відчула, наскільки приємні взаємні "інтимні поцілунки")))Так тривало кілька місяців. Він розумів, що мені непросто повністю покинути свої старі бабусині принципи, тому не тиснув. От тільки через кілька місяців запропонував спробувати щось інше. Я знаю, що багато хто з дівчат і жінок не погоджуються спробувати анальний секс навіть після багатьох років подружнього життя. Але для мене в той момент це технічно не заперечувало ідеї "непорочності" до весілля, а якихось моральних перешкод цьому в мене, дякувати моїм батькам, не було. Було лише трохи лячно, але ж я робитиму це з НИМ!Все пройшло дуже навіть добре. Він готувався до цього - багато прочитав, як підготувати дівчину, щоб їй не було боляче. І все таки пройшло добре! Боляче не було, хоча і приємного, чесно кажучи, теж було небагато. Хіба що приємним була його близькість і та ніжність, та турбота, яку він випромінював до мене!.."І тут Остапа понесло". Я вже інколи під час наших "ігор" вже просто знемагала від бажання, але оті кляті принципи в голові твердо мене ще тримали в якості "технічної" діви. Кілька разів, коли ми вирішували, що от наступної зустрічі ми нарешті "зробимо це", я через кілька годин телефонувала і говорила "НІ!!!"І ось, за 2 дні до Нового року це таки сталося. Скільки розмов з подругами, стільки вичитаної інформації в інтернеті, стільки хвилювань, стільки роздумів, яка внутрішня боротьба із бабусиним сільким вихованням та реаліями великого сучасного міста!!!... А все сталося так, як сталося... Забулося і про вино, щоб розслабитися. Не згадалося про ліжко, бо воно дуже скрипіло (це була зйомна кімната, тому - матрац на підлогу!). Не згадалися правила розслаблення, щоб полегшити біль. Потрібен був лише ВІН, та ще трішки його наполегливості, щоб зламати залишки психологічних заборон.Це було надзвичайно боляче. Я не очікувала такого. Потім крові, до речі, було геть мало, але боляче настільки, що я просто сіла і ридала в нього на плечі, а він обняв мене і тихим голосом і ніжним поцілунками заспокоював. Настільки важлива була його пітримка в той момент!!! Що він не відвернувся до стінки після того, як "зробив своє діло" (як мене лякала одна подруга), а справді ніби відчував як мій фізичний біль, так і моральний стрес, який я переживала тоді - стрес правильної дівчинки, яка вирішила змінити своє життя за власним розсудом, а не за планом бабусиної моралі! Яка була важлива його пітримка...От якщо взяти перелік правил першого сексу, то я, мабуть, порушила їх усі. В тому числі - не боятися - порушено! Після дефлорації одразу в душ, щоб "змити мікроби з рани" - порушено! (ми довго лежали, обнявшися, говорили, а кров просто промокнули чистою серветкою, благо її було мало) Другий раз після першого має бути як мінімум через кілька днів - порушено! Після першого/кількох перших разів потрібно обов"язкоо сходити до гінеколога - порушено! Мабуть, ото лиш і виконано, що це має бути з людиною, якій дуже довіряєш плюс використання презерватива.Але які теплі спогади про той перший раз! Його ніжність, його любов до мене, його підтримка... Боже, дякую тобі за те, що в мене таке було! І що це сталося саме так! І що взагалі я зустріла цю людину!..Вибачайте за такі відверті подробиці, але мені треба виговоритися. Не знаю, чому, але так хочеться десь записати це... Може, років за 20 я почну забувати такі прекрасні речі, які зі мною відбувалися в той час, а тут я знайду цю замітку, і все згадаю)))))
 
OlenochkaДата: Вівторок, 19.12.2017, 18:28 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 4511
Мой первый половой отпыт был с отчимом, и было это в 15 лет.
Помню, он всегда уделял мне знаки внимания, трогал меня, целовал, ласкал... у меня мурашки шли по телу, когда он целовал меня в шею попутно суя руку в трусики... Я сознательно лишилась девственности именно с ним, потому, что уже смирилась с тем, что мне этого не избежать...
Бывало, когда я выходила из туалета - он говорил приказным тоном снимать трусики и облизывал мою киску с каплями мочи. Так же он вылизывал мне попу, щекотал так приятно усами...
Он всегда заставлял меня сосать ему член, даже когда мама дома, он работал с бумагами у себя за столом, а я пол часа полировала ему залупу и яйца находясь под столом на коленях.
Он всему меня научил, абсолютно и я ему за это очень благодарна. Он лишил меня анальной девственности и вагинальной. Он трахнул меня в попку когда мне было всего 13 лет, но мне на удивление очень понравилось, даже больно небыло. С тех пор я стабильно занимаюсь анальным сексом и фистингом и моя попа за 12 лет такой жизни уже стала как щель в которую без усилий и яблоко и кабачек залазит.
Девочки, милые вы мои, не ебитесь с кем попало, прошу вас, лучше, пусть это сделает родной вам человек!



Знаєте, можливо це і вброс але дивлячись на нашу молодь то можна сказати, що це не найгірше, що вона могла написать чи зробить, добре хоч не завагітніла від нього. Адже більшість не те, що трахається із 13 років, так щей до 15-17 вмудряються 2х дітей народить. А так нехай її Бог судить за її вчинок. Якщо дівчинці таке довподоби значить не все в порядку з головою, що є очевидним.
Прикріплення: 6484486.jpg (27.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Субота, 17.02.2018, 12:19 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
Коли позбулася невинності, вирішила, що буду блядствовати як тільки можна, буду спати з кожним хлопцем, який сподобається. На ділі виявилося, що я закохана в свого першого партнера і більше ні з ким не можу, бо відчуваю себе шалавою. Не вийшла з мене блядь
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Який був ваш перший секс???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом