MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Перший секс: інструкція для хлопця.
Перший секс: інструкція для хлопця.
OlenkaДата: Середа, 13.05.2015, 15:46 | Пост # 1
Постів: 3286
Приготування до першого сексу.

1. Обов'язково потрібно помитися, а так само не забути вимити статеві органи, відсунувши крайню плоть.
2. Хлопець повинен купити презервативи, тільки не в ларьку, а в аптеці. Слід купити хороші презервативи.
3. Слід вибрати правильний час (щоб ні батьки, ні сусіди не заважали), а також підготувати місце (включити приємну музику і створити романтичну обстановку).
4. Приготувати пляшку хорошого вина (якщо вам вже є 18 років). Один келих вина вам допоможе розслабитися, але тут головне не напитися.
5. Переглянути спеціальну літературу про те як правильно займатися ласками і де знаходяться ерогенні зони
 у жінки.
6. Хлопцеві слід прочитати інструкцію до презерватива і навіть один відкрити і спробувати його надягти.
7. Парен повинен кілька упаковок з презервативами покласти поруч з ліжком, щоб в найвідповідальніший момент голим не бігти в коридор за рюкзаком.
8. Якщо дівчина все ще незаймана, то не слід першим сексом займатися на дорогому дивані, тому що
 у неї можливо буде кров. Можна підкласти щось під простирадло.

Перший
 секс

1. Якщо хлопець відчув, що дівчина стала мокрою, а
 у нього добре стоїть член, то слід надягати презерватив. Головне пам'ятати, що презерватив надівається виключно до проникнення.
2. Головку члена слід приставити до входу в піхву і міцно обійняти дівчину.
3. Зайди в неї. Але якщо дівчина незаймана, то вона спробує відсунутися від вас, тому що швидше за все їй буде боляче. Хлопцеві в цьому випадку слід заспокоїти дівчину ніжними слова і ласками і спробувати знову.


4. Тримайте дівчину і проникайте дуже повільно, поки не порвете невинну пліву. Якщо дівчина говорить вам, що їй дуже боляче, то слід зупинитися і перепочити.
5. Як тільки хлопець увійде в дівчину, то потрібно йому зупинитися і прислухатися до неї, якщо потрібно, то слід її заспокоїти. Поцілувати її і погладити, дати час їй звикнути.
6. Далі слід продовжити проникнення, тільки не сильно глибоко, виробляти фрикції слід повільно і весь час стежити за її реакцією. Може хлопцеві навіть доведеться призупинити статевий акт, якщо дівчині дуже сильно боляче.
7. Навряд чи під час першого сексу дівчина досягне оргазму, як говоритися, не все відразу.Після першого сексу


1. Як тільки хлопець кінчив або просто вирішили перепочити, слід вийти з дівчини і зняти презерватив. Слід покласти його де-небудь поруч - потім викинути, навіть якщо там немає сперми. Цей презерватив вже не придатний для наступного сексу.
2. Погладьте дівчину і скажіть їй що-небудь ласкаве і приємне.
3. Обов'язково після сексу сходіть
 у ванну, щоб прийняти душ і помити статеві органи. Дівчину слід відправити перших, а самому в цей час поміняти постіль.Загальні зауваження:- Презерватив обов'язково потрібен, адже ви не хочете ставати молодими батьками. Та й ЗПСШ ніхто не відміняв, адже не вся зараза передається тільки статевим шляхом, тому може зустрічатися і у дів.
- Презерватив слід надягати по інструкції і правильно. Одягти обов'язково перед введенням статевого члена в піхву. Використовувати презерватив тільки один раз і зняти його відразу ж після сексу.


Прикрепления: 2352274.jpg(56.0 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 26.06.2018, 21:18 | Пост # 2
Постів: 2529
Головне, щоб рівень збудження був вище рівня стресу) Спробуй не кидатися відразу трахати, а збільшити прелюдію. Пести дівчину де хочеш, донеси до своєї свідомості думку, що ось вона-дівчина - вся твоя і ти можеш робити з нею все. Ну і випити можна, але тільки трохи! І сприймай все це просто секс, а не "хочу довгі стосунки, раптом опозорюся". Навіть якщо ти незайманий і знаєш все чисто теоретично, і при цьому не нервуєш, фіг вона здогадається, ну може хіба подумає що мало досвіду.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Перший секс: інструкція для хлопця.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::