MENU
 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Хлопець - незайманий.
Хлопець - незайманий.
OlenkaДата: Пятниця, 15.05.2015, 13:20 | Пост # 1
Постів: 3286
У нашому суспільстві прийнято думати, що у більшої частини хлопців до двадцяти років вже є сексуальний досвід. Однак так йдуть справи далеко не у всіх чоловіків, і хлопець може бути незайманим навіть в 25 років, що не заважає йому бути симпатичним, і успішним. Далеко не всі дівчата готові до такої ситуації, і багато хто просто не знають, що робити, якщо хлопець незайманий.У всіх колись секс був в перший раз, але саме чоловіки соромляться своєї невинності, і чим старше вони стають, тим більше вона їх турбує. Можна з повною впевненістю стверджувати, що подальша сексуальне життя незайманого знаходиться в тендітних ручках його першої жінки. Тактовність і обережність - саме ці якості необхідно проявляти, спілкуючись з хлопцем без сексуального досвіду. Не треба дивуватися, дізнавшись, що хлопець в 20 років незайманий, просто прийміть це, як належне.Як розпізнати хлопця незайманого?Це нескладно, зазвичай такі чоловіки романтичні і піднесені, вони не схильні говорити на сексуальні теми, що не напрошуються на "чашечку кави" в перший же вечір.Причини чоловічої невинності можуть бути різними:
 • хлопець може дотримуватися тієї точки зору, що секс без любові неможливий, і тому чекати свою "єдину" і саму бажану, щоб подарувати їй себе;
 • можливо, у чоловіка комплекси з приводу розмірів статевого члена, його форми, через наявність рідної плями, шраму;
 • знижена самооцінка також може бути причиною чоловічого невинності, навіть у зовні впевнених у собі чоловіків;
 • відсутність інтересу до сексу - ще одна причина. Можливо, хлопець був просто дуже зайнятий - роботою, навчанням, спортом, захопленнями, і йому було не до дівчат;
 • невдалий досвід у минулому може надовго відбити у хлопця полювання знову починати відносини з дівчиною. Можливо, попередня дівчина проявила кричущу безтактність, або ж шокувала молоду людину своєю нескромністю, і це настільки його психологічно травмувало, що він не наважувався більше на нові спроби;
 • хлопець може виявитися маминим синочком.
  Надмірна материнська опіка часто не дозволяє чоловікові стати до кінця самостійним, а постійний нав'язливий контроль позбавляє ініціативи.

Так що ж робити, якщо твій хлопець незайманий, і ви опинилися з ним у ліжку, або дуже жадаєте в ній опинитися? Секс з хлопцем-незайманим, вік якого - 18-20 років може виявитися цілком "на рівні". Адже гормони в цьому віці буквально вирують, і якщо такий хлопець вже дорвався до "звітного плода", то він напевно виявиться невтомним в ліжку. Але все ж у такій ситуації краще пам'ятати деякі рекомендації:
 • поведінку хлопця незайманого може свідчити про його невпевненість. Обов'язок жінки - допомогти її подолати. Хлопець повинен бути впевнений у вашій любові, а також у тому, що ви не кинете його, навіть якщо перша спроба зайнятися сексом виявиться невдалою;
 • ні в якому разі не можна згадувати про інших своїх партнерах. Хлопець і так боїться опинитися не на висоті, від таких спогадів йому стане тільки гірше.
 • як порушити хлопця незайманого? Не потрібно поспішати, віддайте ініціативу йому, нехай саме хлопець вирішиться сам вас поцілувати, роздягнути, перейти до сексу;
 • проявляйте терпіння, адже рішучих кроків, можливо, доведеться чекати не один день. Просто говорите про свою любов, про те, що хочете його;
 • він повинен знати, що вам подобається його тіло, будьте ніжною, пестіть його самі. Але якщо хлопець не відразу підпускає до "найціннішому", не наполягайте, дійте обережно.


Трапляються ситуації, коли хлопець і дівчина девственники. У цьому випадку, перш ніж приступати до практики сексу, слід добре вивчити теорію, почитати відповідну літературу. Починати краще зі взаємних ласк, а до сексу переходити через кілька спільно проведених ночей.
 
OlenochkaДата: Неділя, 01.10.2017, 10:14 | Пост # 2
Постів: 2529
Дівчата хотів поцікавитися у вас. Як би віднеслися до того що в хлопця в 28 років ні разу не було сексу.
Вот ви би зустріли такого хлопця, справа у вас дійшла до сексу і тут він вам признається, що він незайманий. А ви що?

Щоб не було таких коментарів, що типу "це автор про себе", скажу прямо да про себе. Так сталося, що в свої 28 років не мав ще інтимної близькості. І як мені живеться? Краще я відповідати не буду, погано.

Чому так? Ну напевно я через те, що я "лузер" і "неудачник", а ще зовнішностю не дуже вдався, і язик не такий підвішений як в інших хлопців, не вмію макарони на вуши вішати, як інші це роблять.
Чувак, крім самого себе, тебе ніхто любити не буде, перестань собі самооцінку знижувати, бути жалюгідним це не по чоловічому! Візьми себе в руки, приведи в порядок , голову теж, почитай літературу про життя і тоді краплі надії і бажання прагнути змусять тебе рухатися далі, не гоже так от сидіти і спихати все на свою неспроможність, ніяка баба сама тобі на член не стрибне, "залежаний товар не беруть бо він не має товарного вигляду, а в руки візьмуть, він починає нити і смердіти, і його кладуть назад., так що продай себе, або подай.

Блін це твоє минуле. Хтось добре віднесеться, а хтось - погано. Але факт залишається фактом, тому - забий.
Діло не в зовнішності і багатослівї чи в лапші. А діло в тобі! Як би ти був упевненним в собі тоді тобі б не прийшлось вішати комусь лапшу, а дівчата самі б тобі її вішали щоб охумутати. Міняй свій світогляд і відкинь страх і все буде коло твоїх ніг.
Прикрепления: 5524977.jpg(21.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Хлопець - незайманий.
 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::