MENU

Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » У хлопців є проблема з незайманими? (Чому лякає дєаствіність хлопців)
У хлопців є проблема з незайманими?
OlenkaДата: Четвер, 20.10.2016, 23:12 | Пост # 1
Постів: 3303
Питання: мені 18 і я все ще незаймана. Більшість хлопців, яких зустрічаю втрачають інтерес після того, як дізнаються про це. Мені комфортно бути незайманою, але хлопці ставляться  до цього погано?

Відповідь: Я не знаю, чому хлопці втрачають інтерес.

Це може залежати від того, як підійти до цього питання. Наприклад, якщо я скажу на першому побаченні, що незаймана! Хлопець, міг би припустити, що це дуже і дуже важливо для мене (і зморозиться , тому що це не його формат) або думає, що я хочу почекати до весілля. Як ви знаєте, є хлопці, які не боятися незайманих.

Я не рекомендую брехату стосовно свого сексуального досвіду, аби утримувати чоловіка. Ось три причини, чому це погана ідея:

• Мати досвід набагато менше круто, ніж ваш теперішний незайманий ста.

• Коли ви вирішите зайнятися сексом, це буде дуже незручно, доведеться діяти так, ніби ти вже це робила мільйон разів раніше.

• Якщо партнер дізнається, що ви брехали, ваша довіра у відносинах  буде серйозно скомпрометована.

Ви повинні також мати на увазі, що навіть якщо здається, що ти остання незаймана в місті, це не так.

Просто, хлопці іноді хочуть сексуально активну, щоб був хтось досвідчений.
  • Прикрепления: 4926700.jpg(26Kb)

OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 22:09 | Пост # 2
    Постів: 868
    В першу чергу, хочу сказати, що сексом треба займатися тоді, коли ти сама приймаєш рішення це робити, а не під натиском хлопця або подружок. Для кожного це індивідуальне і коли саме ти будеш готова, ти сама і відчуєш. Якщо в тебе з хлопцем добрі стосунки і ти йому довіряєш, не має нічого страшного поділитися з ним своїми переживаннями. Спробуй конкретно пояснити що саме тебе лякає, чому виникає така реакція. Ще хочу зазначити, що перший раз є особливим, тому слід це робити тільки коли розумієш, що сама хочеш і готова, а також в твого партнера до тебе справжні серйозні почуття, він тобі довіряє і це взаємно!

Прикрепления: 9214654.jpg(21Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » У хлопців є проблема з незайманими? (Чому лякає дєаствіність хлопців)
    Сторінка 1 з 11
    Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::