MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » У хлопців є проблема з незайманими? (Чому лякає дєаствіність хлопців)
У хлопців є проблема з незайманими?
OlenkaДата: Четвер, 20.10.2016, 23:12 | Пост # 1
Постів: 3287
Питання: мені 18 і я все ще незаймана. Більшість хлопців, яких зустрічаю втрачають інтерес після того, як дізнаються про це. Мені комфортно бути незайманою, але хлопці ставляться  до цього погано?

Відповідь: Я не знаю, чому хлопці втрачають інтерес.

Це може залежати від того, як підійти до цього питання. Наприклад, якщо я скажу на першому побаченні, що незаймана! Хлопець, міг би припустити, що це дуже і дуже важливо для мене (і зморозиться , тому що це не його формат) або думає, що я хочу почекати до весілля. Як ви знаєте, є хлопці, які не боятися незайманих.

Я не рекомендую брехату стосовно свого сексуального досвіду, аби утримувати чоловіка. Ось три причини, чому це погана ідея:

• Мати досвід набагато менше круто, ніж ваш теперішний незайманий ста.

• Коли ви вирішите зайнятися сексом, це буде дуже незручно, доведеться діяти так, ніби ти вже це робила мільйон разів раніше.

• Якщо партнер дізнається, що ви брехали, ваша довіра у відносинах  буде серйозно скомпрометована.

Ви повинні також мати на увазі, що навіть якщо здається, що ти остання незаймана в місті, це не так.

Просто, хлопці іноді хочуть сексуально активну, щоб був хтось досвідчений.
  • Прикрепления: 4926700.jpg(26.0 Kb)

OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 22:09 | Пост # 2
    Постів: 2236
    В першу чергу, хочу сказати, що сексом треба займатися тоді, коли ти сама приймаєш рішення це робити, а не під натиском хлопця або подружок. Для кожного це індивідуальне і коли саме ти будеш готова, ти сама і відчуєш. Якщо в тебе з хлопцем добрі стосунки і ти йому довіряєш, не має нічого страшного поділитися з ним своїми переживаннями. Спробуй конкретно пояснити що саме тебе лякає, чому виникає така реакція. Ще хочу зазначити, що перший раз є особливим, тому слід це робити тільки коли розумієш, що сама хочеш і готова, а також в твого партнера до тебе справжні серйозні почуття, він тобі довіряє і це взаємно!

Прикрепления: 9214654.jpg(20.6 Kb)

OlenochkaДата: Четвер, 12.04.2018, 15:08 | Пост # 3
    Постів: 2236
    Цитата
    Трахаться в попу, чтобы сохранить девственность - это лицемерие и бред полный. Таких девушек очень жаль. 
    Но моралисты, которые считают, что женщины обязаны заниматься сексом только по любви - это еще хуже. Именно из-за вас некоторые девушки запутываются в своих желаниях, лицемерят и пытаются найти компромисс между физиологией и моралью. 
    Любовь- это сложно и ждать ее можно годами, а секса женщинам (если у них все в порядке) хочется не меньше, чем мужчинам. Не надо морализировать физиологию. Секс ради удовольствия и физиологической разрядки - это нормально и не стыдно. А любовь любовью- когда придет - будет вообще кайф. Но в ожидании любви отказывать себе в сексе, ходить напряженной, злой, неудовлетворенной, готовой сорваться по любому поводу - это маразм. 
    Замечала, что морализмом страдают мужчины, которые сами месяцами или годами сидят без секса (потому что им никто не дает) и оправдывают свой голодный паек отсутствием любви и из зависти поучают остальных не трахаться без любви и осуждают всех за секс ради секса и разврат. 
    Никогда не встречала, чтобы мужчина, которого любят женщины и которому легко находить секс, рассуждал бы о морали в сексе и стыдил девушек за легкомыслие и сексуальную активность.

Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » У хлопців є проблема з незайманими? (Чому лякає дєаствіність хлопців)
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::