MENU
 • Сторінка 1 з 1
 • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » У хлопців є проблема з незайманими? (Чому лякає дєаствіність хлопців)
У хлопців є проблема з незайманими?
OlenkaДата: Четвер, 20.10.2016, 23:12 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Питання: мені 18 і я все ще незаймана. Більшість хлопців, яких зустрічаю втрачають інтерес після того, як дізнаються про це. Мені комфортно бути незайманою, але хлопці ставляться  до цього погано?


Відповідь: Я не знаю, чому хлопці втрачають інтерес.

Це може залежати від того, як підійти до цього питання. Наприклад, якщо я скажу на першому побаченні, що незаймана! Хлопець, міг би припустити, що це дуже і дуже важливо для мене (і зморозиться , тому що це не його формат) або думає, що я хочу почекати до весілля. Як ви знаєте, є хлопці, які не боятися незайманих.

Я не рекомендую брехату стосовно свого сексуального досвіду, аби утримувати чоловіка. Ось три причини, чому це погана ідея:

 • Мати досвід набагато менше круто, ніж ваш теперішний незайманий ста.


 • Коли ви вирішите зайнятися сексом, це буде дуже незручно, доведеться діяти так, ніби ти вже це робила мільйон разів раніше.

 • Якщо партнер дізнається, що ви брехали, ваша довіра у відносинах  буде серйозно скомпрометована.

  Ви повинні також мати на увазі, що навіть якщо здається, що ти остання незаймана в місті, це не так.

  Просто, хлопці іноді хочуть сексуально активну, щоб був хтось досвідчений.
 • Прикрепления: 4926700.jpg(26.0 Kb)
   
  OlenochkaДата: Субота, 02.09.2017, 22:09 | Сообщение # 2
  Постів: 4124
  В першу чергу, хочу сказати, що сексом треба займатися тоді, коли ти сама приймаєш рішення це робити, а не під натиском хлопця або подружок. Для кожного це індивідуальне і коли саме ти будеш готова, ти сама і відчуєш. Якщо в тебе з хлопцем добрі стосунки і ти йому довіряєш, не має нічого страшного поділитися з ним своїми переживаннями. Спробуй конкретно пояснити що саме тебе лякає, чому виникає така реакція. Ще хочу зазначити, що перший раз є особливим, тому слід це робити тільки коли розумієш, що сама хочеш і готова, а також в твого партнера до тебе справжні серйозні почуття, він тобі довіряє і це взаємно!

  Прикрепления: 9214654.jpg(20.6 Kb)
   
  OlenochkaДата: Четвер, 12.04.2018, 15:08 | Сообщение # 3
  Постів: 4124
  Цитата
  Трахаться в попу, чтобы сохранить девственность - это лицемерие и бред полный. Таких девушек очень жаль. 
  Но моралисты, которые считают, что женщины обязаны заниматься сексом только по любви - это еще хуже. Именно из-за вас некоторые девушки запутываются в своих желаниях, лицемерят и пытаются найти компромисс между физиологией и моралью. 
  Любовь- это сложно и ждать ее можно годами, а секса женщинам (если у них все в порядке) хочется не меньше, чем мужчинам. Не надо морализировать физиологию. Секс ради удовольствия и физиологической разрядки - это нормально и не стыдно. А любовь любовью- когда придет - будет вообще кайф. Но в ожидании любви отказывать себе в сексе, ходить напряженной, злой, неудовлетворенной, готовой сорваться по любому поводу - это маразм. 
  Замечала, что морализмом страдают мужчины, которые сами месяцами или годами сидят без секса (потому что им никто не дает) и оправдывают свой голодный паек отсутствием любви и из зависти поучают остальных не трахаться без любви и осуждают всех за секс ради секса и разврат. 
  Никогда не встречала, чтобы мужчина, которого любят женщины и которому легко находить секс, рассуждал бы о морали в сексе и стыдил девушек за легкомыслие и сексуальную активность.
   
  OlenochkaДата: Понеділок, 28.01.2019, 21:05 | Сообщение # 4
  Постів: 4124
  Мені 19 і я ще ніколи не була з хлопцем, в плані сексу, чекаю одного-єдиного, але мені здається що коли будь-який хлопець про це дізнається і про мій вік, то просто посміється з мене і скаже, що робить мені ніби якусь послугу і не буде цінувати це. як думаєте, я права?

  не варто.
   
  OlenochkaДата: Пятниця, 14.05.2021, 10:10 | Сообщение # 5
  Постів: 4124
  Коротко про мене , мені 22 роки і я ще незайманий, але вроді симпатичний, спортивний...
  Дуже хочу познайомитися з дівчиною чи жінкою , яку би міг зацікавити такий як я.. Мені дуже хочеться попробувати куні і анілінгус, я просто божеволію від жіночих попок, хочу цілу ніч лизати попу, готовий підкорятися та робити все що захочеш..
  Прохання не писати фігні , тому що я всеодно не читаю майже нічого, і якщо вам немає чого сказати, то просто пройдіть мимо, я в ваші життя не лізу, і вподобаннями не цікавлюся.
  Я дуже надіюсь що тут знайдеться така , яку я можу зацікавити, напиши мені будь ласка, фото , справжню сторінку і все інше скину при спілкуванні , я обіцяю що не розчарую тебе, чекаю*
   
  OlenochkaДата: Понеділок, 17.05.2021, 10:48 | Сообщение # 6
  Постів: 4124
  Цитата
  Хлопець 20 років. Незайманий. Дівчата, як ви ставитеся до таких хлопців?
   
  Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » У хлопців є проблема з незайманими? (Чому лякає дєаствіність хлопців)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
  Пошук:
  Нова відповідь
  Імя:
  Текст повідомлення:
  Код безпеки:

  | Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


  ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

  15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом