MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Перший раз. Чи буде це боляче?
Перший раз. Чи буде це боляче?
OlenochkaДата: Неділя, 24.02.2019, 20:27 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Чи буде це боляче?



Це питання є дуже важливим. Кожна дівчина по-різному збудована, частина має досить сильно пророслу незайману мембрану, а частина має незайману мембрану настільки мізерну, що можна сказати, що її майже немає.
Самі ви напевно, не знаєте, яка у вас пліва.
Якщо ви в стані під час менструації використовувати тампони, то, швидше за все, у вас немає гіпертрофованої дівочої пліви.
Але Дівоча пліва, Дівоча пліва ... найголовніше, коли справа доходить до болю при статевому акті, будь то перший в житті або будь-який інший - це зволоження піхви.
А зволоження береться з збудження і комфорту!
Якщо будете в стресі, перелякані – то напевно ваша піхва не буде зволоженою, а як не буде мокрою, то цілком  ймовірно, що це буде боляче.


Що ви можете зробити? Розслабитися... це легко сказати. Я розумію, в такому випадку, використовуйте  зволожуючі лубриканти, пам'ятайте що це повинні бути спеціальні гелі, які для цього призначенні, це не може бути те масло, яке призведе до того, що презерватив порветься.
Гель потрібно ввести не тільки на вхід піхви, але в піхву – краще нехай допоможе вам у цьому ваш обранець.


mamaginekolog.pl
Прикріплення: 1577123.jpg (34.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 26.06.2019, 09:14 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4513
Кров буває не у всіх+ пліва в кожного інакша(розташована 3 см від малих полових губ, але в декого вона дуже еластична і рветься до кінця хіба при родах).кров теж в когось багато, в когось мало.все залежить від організму.всі так кажуть що невиносима біль і т.д. але якщо ти дійсно цього хочеш і розслабишся, припіднімеш трохи таз то біль буде набагато меншою.ну навіть не знаю з чим, памятаю хіба що зранку низом живота боліло і було відчуття вже зовсім інше.
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Перший раз » Перший раз. Чи буде це боляче?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом