MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Чоловіки і місячні
Чоловіки і місячні
OlenkaДата: Неділя, 30.10.2016, 20:04 | Сообщение # 1
Постів: 3286
У тебе почалися місячні. Знову. Але не поспішай турбуватися. Місячні, такі, що до того ж приходять вчасно, є ознакою нормального жіночого здоров'я. Правильним харчуванням і регулярними фізичними вправами ти можеш зменшити прояви передменструального синдрому (ПМС). А ось як бути з відношенням чоловіків до цього питання?
Тут думки розходяться. Деякі хлопці вважають, що їм абсолютно немає чого знати про всі подробиці цього процесу. Інша ж частина чоловіків думає, що в цьому немає нічого незвичайного, і при нагоді вони навіть не проти піти і купити тобі прокладки. Якщо ти, звичайно, даси їм точну інструкцію, які саме і де потрібно купити.


Раніше такі теми як менструація і ПМС було не прийнято ні з ким обговорювати. Навіть з лікарем, було нелегко говорити про це. Але на щастя часи міняються. І тут ми можемо сказати століттю інформації, спасибі, широкій рекламі в ЗМІ засобів гігієни, а також американським феміністкам, які називають себе bloodsisters, що переводиться як «сестри по крові». Своєю назвою вони хотіли зняти табу з цієї теми, щоб вона перестала бути забороненою і нібито брудною. Адже цей процес є всього лише природним проявом біологічної природи твого жіночого організму. І пов'язаний з цим передменструальний синдром теж пояснюється змінами в твоєму гормональному фоні. За це відповідає гормон прогестерон. Він має прямо-таки магічну владу над тобою. Твій настрій, болі в області живота і грудних залоз залежать від падіння рівня цього гормону. Тобі ж іноді може здаватися, що від тебе сильно пахне, і поганий настрій накриває твій небосхил сірою хмарою. Річ у тому, що під час менструації твоя емоційність підвищується, а нюх загострюється. Від цього всі відчуття, включаючи запахи, навіть незначні, сприймаються вельми гостро. Хочеться сидіти удома і ласувати чим-небудь смачненьким. Психологи вважають, що наскільки ти приймаєш процес місячних у себе, настільки ж ти приймаєш свою жіночу природу. Хочеться пригадати крилатий вираз «все що природно - не потворно». Інша справа, що не варто віщати про це усюди, де ти з'являєшся.
Відношення чоловіка до місячних - це його проекція відношення до даної жінки в цілому. Тобто як він відноситься до твоїх місячних, так він в цілому відноситься до тебе. Ваші відносини вже давно не можна назвати «ми просто друзі», а ви взагалі уникаєте цієї теми? Ну що тут можна сказати... Або ти боїшся відкрито поговорити з ним, або він ще не здатний обговорювати такі теми. Друге не додає балів в його користь. Якщо він настроєний серйозно і дійсно небайдужий до тебе, то він прийме всі прояви твоєї жіночої природи як належне. Як природний процес. Тим більше у наш час, коли інформація стала такою доступною, пора вже стати грамотною в цьому питанні. Адже базові пізнання в області біології стануть в нагоді йому у відносинах з жінкою. Інакше пара не зможе грамотно вибрати спосіб контрацепції: деякі способи безпосередньо залежать від особливостей менструального циклу. Отже не варто вважати чимось незвичайним те, що є невід'ємною частиною твого організму. Нормальне і спокійне відношення хлопця до твоїх місячних характеризує його як людини емоційно зрілу і готову до тривалих серйозних відносин. В цьому випадку він завжди дбайливо відноситиметься до тебе в ці дні, роблячи знижку на твої скачки в гормональному графіку. Адже він знає, що насправді у тебе золотий характер, а всі ці твої ПМС-витівки - явище тимчасове і таке, що не має під собою серйозної підстави.
Прикрепления: 9637451.jpg(16.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Чоловіки і місячні
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом