MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Під Час Менструації Відбуваються Дивні Речі
Під Час Менструації Відбуваються Дивні Речі
OlenkaДата: Середа, 09.11.2016, 22:15 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Одна з хороших речей полягає в тому, що тепер під час періоду я набагато більше підготовлена та не псіхую , ніж раніше коли мені було, скажімо, дванадцять. Під час місячних , я хочу піти в ванну більше, ніж зазвичай і груди болять з нізвідки. Але є ще деякі речі, які я відкрию...повільно, але вірно...і всі вони дивні.

Тут знаходяться дивні речі, які відбуваються з вашим тілом під час менструального циклу. Настав час розшифрувати ці речі.


Сексуальний потяг проходить такий що рве, коли ви близькі до овуляції
Так що, можете відзначати дні, коли ви відчуваєте більше збудження, ніж зазвичай; твої яєчники можуть бути винні у цьому.



Ваш Голос Буде Вище Під Час Овуляції
Мабуть, наші голоси мають тенденцію бути вищими в період овуляції.



Ваше Волосся Стає Супер Жирним
Ви, напевно, чули про і/або відчував муки жирну шкіру і вугровий, коли ваш період на своєму шляху. Але чи знаєте ви, що вам це теж може відчувати жирного волосся? Так, деякі стверджують, що жирне волосся-це ще один симптом ПМС. Спасибі, гормони. Взяти до відома, що час місяці ви, швидше за все, йти важко з сухий шампунь.



Ваш Низький Больовий Поріг
З деяких причин, больові рецептори дуже чутливі під час місячних. Це означає, що те, що зазвичай може тільки вжалити в будь який інший час місяця, може боляче, як ПЕКЛО прямо перед або під час менструації. Вчіться на моїх помилках, дізнатися, що віск зроблено, коли ви знаходитесь у відкритому вигляді.
Прикріплення: 1375337.jpg (20.5 Kb) · 4504452.jpg (40.9 Kb) · 7513617.jpg (15.2 Kb) · 2415591.jpg (20.0 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 23.11.2016, 16:40 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ого...
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Під Час Менструації Відбуваються Дивні Речі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом