MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Критичні дні , у перший раз
Критичні дні , у перший раз
OlenkaДата: Неділя, 27.11.2016, 18:25 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3286


Найважливіша зміна, яка відбувається з тобою у цей період - початок менструації. Менструація - це виділення з піхви червонуватої рідини, що складається з крові, слизу й клітин слизової оболонки матки протягом кількох днів. В кожної дівчини вона починається в різний час, звичайно, між 10 й 16 роками, але не має значення коли саме. Протягом перших двох років менструації нерегулярні. Після першої менструації наступна може бути через 2 або 3 місяця й тривати від одного до десяти днів. Поступово менструальний цикл (час від початку однієї менструації до другої) встановлюється й триває від 21 до 35 днів (в середньому 28 днів).

Інтенсивність менструальних виділень індивідуальна й змінюється в кожен день менструації. На перші три дні припадає близько 90% менструальних виділень, а в загалі біля 80-85 мл, причому крові всього 35 мл.

 
Для поглинання менструальних виділень використовуються тампони, які вводяться в піхву, та прокладки, які прикріплюються до трусиків.
Не хвилюйся, якщо менструація почнеться несподівано, не вдома. Це трапляється з багатьма дівчатками. Рожевуваті плями на білизні засвідчать про те, що почалась менструація. Перша менструація - всього лише кілька плям, або невелика кількість виділень, тому можна скористатися туалетним папером чи гігієнічними серветками. Ці плями легко відіпрати. Але краще про всяк випадок носити з собою прокладку. Їх можна носити в порожньому пеналі чи косметичці.
Прикріплення: 3555529.jpg(16.1 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Про такі дні » Критичні дні , у перший раз
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом