MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Розлучення. РОЗЛУЧЕННЯ (синонім - розірвання шлюбу), юридич
Розлучення. РОЗЛУЧЕННЯ (синонім - розірвання шлюбу), юридич
OlenkaДата: Середа, 13.05.2015, 16:12 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Розлучення.

РОЗЛУЧЕННЯ (синонім - розірвання шлюбу), юридична припинення громадянського шлюбу за життя подружжя. Вплив на міцність сім'ї різних об'єктивних факторів (соціально-політичних, економічних, моральних, правових) масштабно, і впливають вони опосередковано в цілому на інститут сім'ї та його розвиток. У конкретних же випадках причинами розлучень є в основному морально-психологічні аспекти - невиконання подружніх обов'язків, пияцтво одного з подружжя, подружня невірність (див. Позашлюбні статеві зв'язки), втрата почуттів, непідготовленість до створення сім'ї і т. п. Матеріально-економічні чинники - погані житлові умови, низький рівень матеріальної забезпеченості, побутові труднощі, як правило, тісно пов'язані з ними і посилюють або прискорюють криза подружніх відносин. Ще одна група причин розлучень пов'язана з незадоволеністю у сфері інтимних відносин, безпліддям, фізичної хворобою одного з подружжя.
Незадоволеність сексуальною стороною шлюбу часто не усвідомлюється подружжям. Відбуваються конфлікти і непорозуміння один одного можуть мати справжньою причиною саме дисгармонію в інтимних відносинах, проте подружжя, не усвідомлюючи цього чи, соромлячись зізнатися в цьому один одному, вважають, що вони просто "не зійшлися характерами". Статеве невігластво і сексуальна безграмотність калічать життя багатьом подружнім парам, які могли б жити повноцінним і радісним життям у шлюбі, якби були освічені у цій галузі. Руйнування подружніх відносин часто починається з головного в подружжі - порушення духовно-моральної психологи чеський зв'язку. У постійно конфліктуючих сім'ях змінюються психологічні установки на збереження сім'ї, розпадаються життєві плани.

Змінюється господарсько побутова функція сім'ї - чоловік і дружина починають "обслуговувати" кожен сам себе (доходи витрачаються тільки на себе і дитину, але не на іншого чоловіка). Порушення фізичної близькості виражається в тому, що функція дітонародження припиняється, подружжя перестають бути і сексуальними партнерами. Якщо один з процесів, що руйнують сім'ю, затримується або припиняється, розкладання родини не буде остаточним. В іншому випадку настає розпад сімейних відносин, що оформляється юридично як припинення шлюбу.
Розлучення - зазвичай драма як мінімум для одного з подружжя та. безумовно, моральна і психологічна травма для дитини, що має далекосяжні наслідки. Є вдале порівняння розлучення з хірургічною операцією - саму операцію зазвичай перенести простіше, ніж одужання, що вимагає значних фізичних і моральних сил. І перед чоловіком, і перед жінкою розлучення ставить ряд проблем: наприклад, житла, пошуку нового шлюбного або сексуального партнера, адаптації до нового соціального стану і т. д. Дитині ж доводиться проходити через ці випробування все життя: розрив відносин з одним з батьків ( який, як правило, після розлучення живе окремо), почуття покинутості, ущербності, незахищеності калічать незміцнілу психіку дитини, а відсутність прикладу сімейних відносин у здоровій повноцінній сім'ї надалі збільшує труднощі при створенні його власної сім'ї. І, нарешті, розлучення є не лише особистою, але й соціальною проблемою: збільшується кількість неповних сімей, розлучення впливають на демографічну ситуацію, на вирішення житлової проблеми і т. д.
 
OlenkaДата: Вівторок, 07.03.2017, 10:28 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Я заміжня. У нас обох не перший шлюб. Є діти і ми в шлюбі досить немало років. Хочу сказати просто величезне спасибі своєму чоловікові! Іноді запитують, чи є секс у шлюбі після стількох-то років або це просто звичка, життя за звичкою? Ні і ще раз ні! Мій чоловік-приголомшливий коханець. Він дарує мені стільки пристрасті, стільки романтики, емоцій, що наш шлюб ніяк не можна назвати життям за звичкою. Це просто казковий подарунок від життя, бути в шлюбі з тим, від кого мурашки і підкошуються ноги від шепоту на вушко. Всім бажаю знайти свою людину
 
OlenochkaДата: Вівторок, 06.11.2018, 22:32 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
Шлюб - це узаконена довгострокова проституція.
А я срав на закони. Пританцьовуючи ходжу в обхід.
Твоя вагіна не Біблія (навіть не Конституція)
Маріє, не думай, що лиш у тебе між ногами небозвід.

"Я тебе люблю" - порядок розташування літер,
Яким пояснює Аня, що їй купити і як лизати клітор.
Леся шле мою думку нахуй, витрачає мої гроші на вітер.
Лана щодня в Tsarsky. Взимку в Дубаї я сам, з нею - літом.

Заїбало кожну з вас не те, щоб слухати, але й їбати.
"Будь обережний з дівчатами" - казала покійна Мати.
Та я заманюю пафосних сучок спокійно як удав,
Кінчаю в них і кидаю. Яка душа? Я її давно продав.

© Жан Фаль

Прикріплення: 2297034.jpg (29.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Розлучення. РОЗЛУЧЕННЯ (синонім - розірвання шлюбу), юридич
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом