MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Хлопці вчіться на помилках - або чого не слід робити.
Хлопці вчіться на помилках - або чого не слід робити.
knopaДата: Понеділок, 13.07.2015, 09:57 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Ось так не слід робити :
Запросила хлопця, зробила так щоб вдома нікого не було, гарненько вділа те, шо він любить з мене знімати, романтіка коротше, пристрасні поцілунки, мінєт, а він кінчив і давольний сидить телик дивиться, бойовик якийсь, я в шокє.. Пішла, вділа на себе все що могла і сиділа злилась кілька годин.. Значить як ви щасливі вже, то нам приємно можна не робити? Мужики, шо за справи, взяв, на ліжко кинув, член вставив, відтрахав як суку, а тоді вже фільми! Я все сказала!
P. S. Не зліть нас!
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Хлопці вчіться на помилках - або чого не слід робити.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом