MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Заздрять та наговорюють
Заздрять та наговорюють
knopaДата: Четвер, 28.01.2016, 09:00 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
авіщо ви кажете,що ми не підходимо один одному,що ми постійно сваримось і не можемо бути разом? Вам цікаве наше життя? Тоді я скажу всім вам:"Запам'ятайте раз і назавжди,я люблю її. За зовнішність? Ні,я люблю її за те,яка в неї душа,яка вона насправді. Мені важливо лише те,що я щасливий коли вона поруч,коли ми разом. Можливо,ми й сваримось,але ми всеодно разом. З своєю коханою я такий,який я є,який я насправді. Мені байдуже на ваші слова! Хочете,можете казати,що вона найгірша і не підходить мені,що ми ніколи не будемо разом,але я не вважаю так! Вона найкраща для мене і ми будемо разом. Я зроблю все заради цього. А ви,якщо хочете й надалі так робити,я прошу,заздріть мовчи. Так,я знайшов для себе ту єдину з якою я проживу все своє життя,заради якої я готовий на все. Я хочу бути з нею і я буду! Ви скажете я впертий? Самовпевнений? Ні,я просто не здаюся,коли щастя можливе,коли щастя поруч. Можете осуджувати мене,але я люблю її. Для мені ці слова не просто так,якщо я їх сказав,значить це правда. Я буду боротись за своє щастя. Кажете,що ми не пара? А чи задумувались ви над тим,що найкращі пари складаються з різних людей? Я скажу у відповідь,що протилежності притягуються. Ми доповнюємо один одного. Можливо ми маємо багато різного,але ще більше ми маємо спільного. А найголовніше те,що в нас одне серце на двох,адже наші серце б'ються в унісон і утворюють одне! Я щасливий, що вона зі мною,що вона моя і я робитиму все,щоб вона була щаслива. Я робитиму все,щоб ми були разом. Мені байдуже на інших дівчат,не сперечаюсь, красивих дівчат багато,але я люблю лише її і інша мені не потрібна! А ви замість того,щоб щось нам казати,замість спроб нас посварити краще б знайшли собі чим зайнятись. В вас всеодно нічого не вийде. Я не дозволю вам зіпсувати своє щастя. Краще навчіться кохати і бути коханими,адже це велике щастя. І тоді ви мене зрозумієте."...
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Заздрять та наговорюють
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом