MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Німфоманія - це добре? (Німфоманія (греч. nymphe - наречена + манія) - патологічний)
Німфоманія - це добре?
OlenkaДата: Понеділок, 15.08.2016, 07:48 | Сообщение # 1
Постів: 3286
Німфоманія (греч. nymphe - наречена + манія) - патологічний статевий потяг у жінок, що виявляється нестримним прагненням до статевого зближення з різними партнерами (у чоловіків аналогічне відхилення носить назву "сатириазис"). Причиною цього синдрому можуть бути нав'язливі стани або агресивні тенденції. Саме вони обумовлюють неконтрольовану поведінку, направлену на прагнення до сексуальних контактів з будь-якою людиною незалежно від його віку, зовнішності і навіть статі.

А запитаєте у чоловіка, про що він мріє. Після лазерного меча, як в "Зоряних війнах", нової хокейної ключки і собаки породи бультер'єр, кожен нормальний парубок хоче отримати на Новий рік німфоманку - свою, справжню, живу жінку, готову до сексу коли, як і скільки завгодно. Бажання, звичайно, похвальне, ось тільки не багато чоловічих особин представляють масштаби руйнуванні і неприємностей, які можуть бути нанесені бажаним сексподарунком.
Прикрепления: 4056965.jpg(64.2 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Німфоманія - це добре? (Німфоманія (греч. nymphe - наречена + манія) - патологічний)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Імя:
Текст повідомлення:
Код безпеки:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом