MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Старі Люди Займаються Сексом?
Старі Люди Займаються Сексом?
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 18:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Це питання може здатися маячнею, але я чесно не знаю відповіді
-старі люди займаються сексом?




Так. Деякі літні люди займаються сексом. Їм, можливо доведеться змінити деякі звички, але вони можуть залишатися (певною мірою) сексуально активними. Люди сповнені бажання і тільки тому що старіють, не означає , що вони втрачають пристрасть і сексуальне бажання.Я думаю, що іноді це дійсно важко уявити, особливо коли ви молоді подумати що старі люди також мають справу з сексом так само, як ви і ваші друзі, але це правда.
Я годинами думала чи мої вчителі були сексуально активні.  Але чи справді вони були сексуально активні, не в цьому справа. Я вважаю, що ставлення людей до свого тіла і до сексу завжди розвивається і знаходить нові виходи.

Оленка.
Прикріплення: 2859829.jpg (45.3 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Старі Люди Займаються Сексом?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом