MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Дівоча пліва: факти і міфи
OlenkaДата: Понеділок, 19.12.2016, 15:58 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
„У мене питання – мій хлопець каже, що якщо ми будемо займатися любов'ю під час першого разу без презерватива, то я не завагітнію, тому що захищає мене дівоча пліва. У мене,є трохи сумніви. Що це правда? Я не хочу бути мамою...".Не тільки ти сумніваєшся, що до дівочої пліви та її "здібностей". Так, дійсно цей маленький фрагмент жіночого тіла оповитий численними міфами – деякі з них мають великий розголос. Тому, пояснюю що є правдо....

Дівоча пліва захищає від вагітності

Завдяки тому, що багато дівчата побачили на тесті на вагітність, дві червоні риски, це повністю міняє їх життя. Дівоча пліва не захищає від вагітності, а під час "першого разу" можна "залетіти" так само, як і при всіх інших разах.

Щоб це зрозуміти, потрібно зрозуміти будову дівочої пліви. Це ніжна, маленька складка слизової оболонки, яка може мати маленькі отвори – є достатньою, щоб пропустити сперматозоїди. Це не тільки означає, що ви можете завагітніти під час першого разу, але те що навіть не потрібно для цього кінчати всередину Буде достатньо того, що сперматозоїди знаходитимуться при вході в піхву, аби спокійно потрапити туди, куди хочуть. А якщо мова йде про співвідношення, при розриві дівочої пліви (під час перший рухів) то більше немає ніяких перешкод для запліднення.

Висновок: Це твердження-це маячня в квадраті! Займаючись сексом без презерватива, ви можете завагітніти, навіть якщо ви незаймана.

Розрив дівочої пліви боляче

Інколи так, а інколи ні. Для багатьох дівчат розрив дівочої пліви є безболісним , це скоріше тимчасова легка неприємність. Адже це не велика тканина, а тільки дуже ніжний складок слизової оболонки. Іноді, трапляється так що плівка стійка до проколів тоді і з'являється біль – але це рідкісні ситуації.

Висновок: Розрив дівочої пліви не є дуже болючим, – якщо що, то в дуже рідкісних випадках. Не бійся, шанси що ви адна із них "один на мільйон" шанси дійсно маленькі.

Під час розриву дівочої пліви завжди доходить до кровотечі

Це міф, який з'явився напевно, вже тисячі років тому. Правда, у тому що під час розриву дівочої пліви зовсім не обов'язково має бути кров! Іноді така ситуація може бути для вас неприємним сюрпризом. Якщо ваш хлопець розраховує на такий "доказ, що ти незаймана" і думає, що ти його обдурила, це може бути неприємним. Тому варто пояснити це наперед.

Висновок: Не вірте в казки. Простирадло після втрати невинності може залишатися таким білим, як і було до цього, це абсолютно нормально.

Невинність можна втратити не тільки під час сексу

Хтось одного разу сказав, що це "міф, покликаний оправданням перед хлопцем". А це, звичайно, правда. Іноді просто зміна тампону або навіть дуже еластичних фізичних вправ, достатньо що оболонка просто лопнула! Але ти лишаєшся незайманою – а пояснення цьому ми наводимо в кінці тексту.

Висновок: ви Можете втратити цноту, навіть на уроці фізкультури. Але тобі нема про що турбуватися.

Пліву можна "відновити"

Так, це правда і роблять це за допомогою хірургічної операції. Тим не менш, це обман самої себе – що з того, що "там" знаходиться шматок тканини, якщо ця дівчина чудово знає, що таке секс.

Висновок: Теоретично можна відновити пліву, але на практиці , ми маємо справу з жінкою, яка вже займалася сексом. А це величезна різниця.

Незаймані не повинні ходити до гінеколога

Ну, це дуже небезпечне твердження. Давайте так – сам факт, що я ніколи не мала сексу не є "звільненням" від відвідування лікаря. Варто звернутися до гінеколога після закінчення 16-17 років, або коли що тебе турбує.

Висновок: До лікаря ходять незаймані та дівчата, які вже мали в перший раз. Тонка мембрана не захищає від інфекцій.

Незайманість-це стан розуму...
Так, дійсно незайманість - це більше в голові, ніж "там". Незалежно від того, чи є у вас цнота чи ні, тонка або товста, незаймана чи ні , краще бути невинною, ніж мати шматок додаткової складки слизової оболонки. Варто про це пам'ятати, –  уява має вплив на наше майбутнє враження що до втрати невинності, так що вам потрібно добре продумати час, мати надійну людину людини, з якою плануєте це зробити.
Прикріплення: 0728836.jpg (45.0 Kb)
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом