MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Що таке міньчик? Мінєт?
Що таке міньчик? Мінєт?
OlenochkaДата: Пятниця, 22.06.2018, 21:48 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4511
Цитата
Мінчик (міньчик) — назва орального сексу, при якому статевий член пасивно збуджується ротом, язиком, зубами або горлом приймаючого партнера. Мінет, крім людини, є у приматів і кажанів. Вікіпедія




Мінет - особливий тим, що він відрізняється від звичайного сексу, на відміну від звичайного сексу, дівчина має більшу свободу у діях, тому впливи на член стають дуже різноманітними, адже інколи ще присутній язик, при цьому його дотики дуже ніжні. Загалом мінет це кльово!
З моєї точки зору його правильно робити від душі, а не тому що хлопець голову дівчини так тактовно опустив вниз.
Мінет - це така універсальна штука може використовуватися як прелюдія для сексу, а секс може бути чудовою прелюдією для мінету. Загалом взаємозамінні smile
Важливий чи ні? В загальному ні! Головне щоб у неї очі горіли, коли ви в ліжку.
 

Класний мінет. Що це таке?

Напевно багато хто хлопців/чоловіків можуть сказати: «Це був класний мінет!» Так от:
Це коли чарівна дівчина, вологими губками ковзає вгору/вниз по стовбуру, періодично повністю захоплюючи головку, при цьому злегка покусує основу члена. Коли "фінал" ось-ось має статися, хороша дівчина це відчуває, і періодично змінюючи темп/допомагаючи рукою, доводить мене до оргазму, не відвертаючи своє личко від гарячих "потоків" і не випльовуючи все це. (хоча таке рідко буває)

Отже, класний мінет це:
1. Дівчина робить це з душею, і не для того що б тільки збудити хлопця, а потім секс, а що доставити йому задоволення.
2. Вона нікуди не поспішає.
3. Приділяє головці достатньо уваги, але і не забуває що крім головки є ще щось.
4. Відчуває партнера.
5. Після цього не говорить, як вона бідненька втомилася.
6. Не забуває, що у неї є руки, які в цій справі теж не зайві.
7. Ну і інше......так зрозуміло?
Прикріплення: 5379988.gif (434.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 09.07.2021, 10:12 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4511
Мінчик на любителя.
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Енциклопедія для новачків » Що таке міньчик? Мінєт?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом