MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Власна гігієна » Як користуватись тампонами.І чи варто взагалі...
Як користуватись тампонами.І чи варто взагалі...
girlorgДата: Вівторок, 25.11.2014, 21:45 | Пост # 1
Постів: 1718
Я б порадила,що краще взагалі не користуватись тампонами...вони дуже шкідливі,але якщо вже є така необхідність тоді користуйся...важко сказати які кращі це залежить від самоі дівчини,не всім підходять однакові.

OlenkaДата: Пятниця, 13.03.2015, 18:30 | Пост # 2
Постів: 3286
Кожна дівчина пам'ятає перший раз, коли вона намагалася використовувати тампон.
Мені було 13 років, і переважно всі подруги пробували носити  тампон одного разу і я це зробила- вона закінчилась болем  і я почала вірити що тампони це зло. Перенесемось в мою наступну розповідь "вода та канікули", і я знала, що мені потрібно навчитися носити тампон, інакше прийдеться відмовитись від будь-яких водних видів спорту. На щастя, я, нарешті,зрозуміла в чому справа і ніколи не повернувся більше до тампонів.

Для більшості дівчат, це норма, але є й інші, які мають величезні проблеми, коли справа доходить  до теми тампони. Деяким дівчата просто не подобається думка про те щоб мати щось стороннє в тілі, в той час як інші нервують через те що можуть втратити цноту від тампона. Щоб ви не обрали прокладки чи тампони, просто знайте, що це ваше тіло і ви вибрали
 правильний шлях для вирішення проблем під час цих днів.
Прикрепления: 8696215.gif(419.8 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Власна гігієна » Як користуватись тампонами.І чи варто взагалі...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::