MENU
Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Власна гігієна » Як користуватись тампонами.І чи варто взагалі...
Як користуватись тампонами.І чи варто взагалі...
girlorgДата: Вівторок, 25.11.2014, 21:45 | Пост # 1
Постів: 1729
Я б порадила,що краще взагалі не користуватись тампонами...вони дуже шкідливі,але якщо вже є така необхідність тоді користуйся...важко сказати які кращі це залежить від самоі дівчини,не всім підходять однакові.
 
OlenkaДата: Пятниця, 13.03.2015, 18:30 | Пост # 2
Постів: 3294
Кожна дівчина пам'ятає перший раз, коли вона намагалася використовувати тампон.
Мені було 13 років, і переважно всі подруги пробували носити  тампон одного разу і я це зробила- вона закінчилась болем  і я почала вірити що тампони це зло. Перенесемось в мою наступну розповідь "вода та канікули", і я знала, що мені потрібно навчитися носити тампон, інакше прийдеться відмовитись від будь-яких водних видів спорту. На щастя, я, нарешті,зрозуміла в чому справа і ніколи не повернувся більше до тампонів.

Для більшості дівчат, це норма, але є й інші, які мають величезні проблеми, коли справа доходить  до теми тампони. Деяким дівчата просто не подобається думка про те щоб мати щось стороннє в тілі, в той час як інші нервують через те що можуть втратити цноту від тампона. Щоб ви не обрали прокладки чи тампони, просто знайте, що це ваше тіло і ви вибрали
 правильний шлях для вирішення проблем під час цих днів.
Прикрепления: 8696215.gif(420Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Власна гігієна » Як користуватись тампонами.І чи варто взагалі...
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::