MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Власна гігієна » Як доглядати за гігієною під час місячних?
Як доглядати за гігієною під час місячних?
OlenochkaДата: Понеділок, 26.08.2019, 21:52 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4504
Як часто потрібно міняти тампони і прокладки протягом періоду? Чи є підмивання кілька разів на день гарною ідеєю? На ці та інші питання ви знайдете відповідь в цій статті!

Період нерозривно пов'язаний з жіночністю. Хоча більшість з нас не люблять це, але ми не можемо нічого з ним зробити. Щоб забезпечити собі якомога більший комфорт і не допустити розвитку бактерій, треба дотримуватися основних правил гігієни. Нижче наводимо маленьку шпаргалку.



Як доглядати за гігієною під час місячних?

Заміна тампонів повинна відбуватися кожні 3-4 години, якщо рясний період не змушує нас робити це ще частіше. Дівчата, які вирішуються на носіння тампонів на ніч слід використовувати його безпосередньо перед сном і витягати після пробудження.

Заміна прокладок- трохи простіше, так як ми можемо легко побачити, що відбувається там внизу. Занадто рідка заміна змусить нас почувати себе вологими, і навколо нас може початися неприємний запах.

Душ під час вашого періоду-дуже важлива справа! Один раз в день-це мінімум, але оптимальна кількість-це 2, і навіть 3 рази протягом дня (особливо під час спеки). Поза домом варто використовувати серветки для інтимної гігієни, які не тільки освіжать, але і відновлять відповідний рН.

Миття рук є обов'язковим до і після кожної заміни тампонів або прокладок. У разі відсутності доступу до проточної води, варто мати при собі миючий гель антибактеріальний. В аптеках продається в маленьких пробірках, так що без проблем поміститься в будь-якій сумочці.

Нижня білизна під час періоду повинна бути виготовлена з дихаючого матеріалу, який забезпечує доступ повітря. Найкраще підійдуть шорти або труси виготовлені з бавовни.

Короткий душ у теплій воді, безумовно буде кращою ідеєю, ніж довга гаряча ванна. Тепла вода розширює кровоносні судини, що може призвести до кровотечі!
Прикріплення: 4710287.jpg (29.1 Kb)
 
OlenochkaДата: Вівторок, 27.08.2019, 23:33 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4504
Буде цікаво напевне
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Власна гігієна » Як доглядати за гігієною під час місячних?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом