MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Подорожі, Мови, & Листуванні » Автостопом по Європі. подорож Львів-Вроцлав-Прага-Мюнхен-Кар (Львів-Вроцлав-Прага-Мюнхен-Карлсруе-Люксембург-Пар иж-Брюсель)
Автостопом по Європі. подорож Львів-Вроцлав-Прага-Мюнхен-Кар
girlorgДата: Пятниця, 28.11.2014, 00:06 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 1717
пройшли модулі і всі студенти збирали нові методички в викладачів в мене були зовсім інші плани: я вирішив поїхати автостопом по Європі. Холодно, важко, але то було сильно!!!

Подорож була маршрутом Львів-Вроцлав-Прага-Мюнхен-Карлсруе-Люксембург-Париж-Брюсель-Роттердам-Амстердам-Гронінген-Гданськ-Краків-Львів. Вся подорож тривала 17 днів. Проїхав близько 3500 км. Змінив 48 машин. Витрати всього 6 євро!

За час поїздки їхав з наркодиллером і поліцейськими, жив в французького шеф-повара в Парижі і працівника Європейського Союзу в Брюселі, зустрів сліпого автостопщика з Сербії і львівських далекобійників під німецьким кордном! Відвідав могилу Степана Бандери і вписався в Лувр без квитків, шоб побачити Мону Лізу вживу! Пробував баварські сосиски в Мюнхені і галюциногенні гриби в Амстердамі. Відвідав футбольний матч Люксембург-Україна з вже використаним квитком, почавши скандалити, шо мені такий видали в касі
 
girlorgДата: Пятниця, 28.11.2014, 00:08 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 1717
насправді він витратив більше 400евро каже...
автор поїздки https://m.vk.com/lvivyanin
там він описує як щоденник кожну країну і людей))
мені цікаво ...
просто за дорогу 6євро
 
girlorgДата: Вівторок, 06.01.2015, 20:24 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 1717
Я хочу повесить карту мира у себя дома, и воткнуть булавки во все места в которых я был. Но сначала нужно будет съездить в два верхних угла карты, чтобы карта не упала со стены.

Энтони де Мелло
 
OlenkaДата: Неділя, 18.09.2016, 15:36 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди. Львів - це культурна столиця України, Львів неповторний та незмінний, Львів - історія, що втілена у силуетах його архітектурних композицій. Це місто, яке "охороняють" кам'яні благородні леви та яке змусить Вас повірити в мрію. Загадковості Львова не має меж.
 
OlenkaДата: Неділя, 28.05.2017, 09:51 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Мало того, що ми відчуваємо себе героями (Оля - бо поїхала зі мною до Львова. Я - бо витягла її з собою), так ми й ще отримали неймовірні враження від всього, що відбувалося. Ми прогулювалися містом Лева і насолоджувалися життям, пили ароматну каву, слухали вуличних музикантів, ніжилися під львівським сонечком, що для мене ледь не диковинка, бо я протрапляю як не під хуртовину, то під зливу))) пройшли півміста, поки знайшли стадіон "Україна" на якому відбувався матч, спостерігали за витівками фанатів, насміялися протягом того часу, зустріли мою давню подругу і врешті-решт поїхали до дому. Втомлені, але щасливі
 
OlenochkaДата: Субота, 17.03.2018, 12:05 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 4511
Десь у Львові  #instagram@lviv1256

Прикріплення: 5878682.jpg (277.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 19.09.2018, 22:02 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 4511
Прикріплення: 0145511.jpg (108.7 Kb)
 
SeratheДата: Середа, 17.10.2018, 22:22 | Повідомлення # 8





Есть где почитать подробнее? Буду благодарен за любую рекомендацию.

Повідомлення відредагував Olenochka - Середа, 17.10.2018, 22:34
 
OlenochkaДата: Середа, 17.10.2018, 22:34 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 4511
Що саме?
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Подорожі, Мови, & Листуванні » Автостопом по Європі. подорож Львів-Вроцлав-Прага-Мюнхен-Кар (Львів-Вроцлав-Прага-Мюнхен-Карлсруе-Люксембург-Пар иж-Брюсель)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом