MENU
Сторінка 1 з 11
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Подорожі, Мови, & Листуванні » Як стати популярним в інтернеті. Тексти для переписок
Як стати популярним в інтернеті. Тексти для переписок
OlenkaДата: Четвер, 10.11.2016, 00:23 | Пост # 1
Постів: 3294
Що робити щоб помітили вас?
Варто відзначити, що текстова переписка-це справді велике мистецтво. Ідеальне поєднання слів і зображення–зображення, гіфи, смайлики, можуть сказати набагато більше, ніж слова сказані в живу.

Насправді, можливо завойовувати друзів і впливати на людей лише за допомогою кількох текстів. Ви просто повинні знати, що сказати. Ці тексти допоможуть вам стати бути найпопулярнішою людиною, або принаймні запам'ятаєтесь ці людині. 

- Привіт.
- Папа або goodbae


Ця нескладна техніка флірту:

-я хочу вдарити тебе

- в рот
-з моїх вуст
-
 
OlenkaДата: Пятниця, 25.11.2016, 22:38 | Пост # 2
Постів: 3294
Завести на ютубі канал!
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Подорожі, Мови, & Листуванні » Як стати популярним в інтернеті. Тексти для переписок
Сторінка 1 з 11
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


Мене звати Оленка. Нещодавно мені виповнилося 24 років. Я живу в чарівному місті Львів. Зазвичай, про деякі речі запитувати маму соромно, подруги самі ще юні та навряд чи зможуть дати компетентну відповідь. В такому випадку, на допомогу Вам прийде мій сайт. Всі статті, зібрані або мною особисто або надіслані читачами сайту. Немає універсальних порад, які б підійшли абсолютно будь-кому, але корисну інформацію все таки для себе знайдете. ::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::