MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Подорожі, Мови, & Листуванні » Як стати популярним в інтернеті. Тексти для переписок
Як стати популярним в інтернеті. Тексти для переписок
OlenkaДата: Четвер, 10.11.2016, 00:23 | Пост # 1
Постів: 3287
Що робити щоб помітили вас?
Варто відзначити, що текстова переписка-це справді велике мистецтво. Ідеальне поєднання слів і зображення–зображення, гіфи, смайлики, можуть сказати набагато більше, ніж слова сказані в живу.

Насправді, можливо завойовувати друзів і впливати на людей лише за допомогою кількох текстів. Ви просто повинні знати, що сказати. Ці тексти допоможуть вам стати бути найпопулярнішою людиною, або принаймні запам'ятаєтесь ці людині. 

- Привіт.
- Папа або goodbae

Ця нескладна техніка флірту:

-я хочу вдарити тебе

- в рот
-з моїх вуст
-

OlenkaДата: Пятниця, 25.11.2016, 22:38 | Пост # 2
Постів: 3287
Завести на ютубі канал!

OlenochkaДата: Середа, 20.06.2018, 20:38 | Пост # 3
Постів: 2028
Не знаю як у інших, а у мене вся переписка укладається в 1 моє повідомлення приблизно такого змісту

Привіт. У мене сьогодні є вільний час. Буду чекати тебе [місце зустрічі] [час зустрічі]. Попередь якщо не зможеш прийти.

Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Подорожі, Мови, & Листуванні » Як стати популярним в інтернеті. Тексти для переписок
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::