MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Подорожі, Мови, & Листуванні » Куди сходити у Львові? (гайд щодо українських подорожей)
Куди сходити у Львові?
OlenochkaДата: Субота, 26.08.2017, 21:18 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4513
Part 1 [Львів] 
• Мій улюблений паб "Гасова лямпа" на декілька поверхів з цікавою подачею страв, крутим інтер.єром і прекрасною музикою. Особисто мене десь тричі зустрічав Менсоном.
• "Дім легнд" - попсово, але варто. Посидіть у клітонці за столиком, чи що. А інтер.єр у кожному закутку вражає, так.
• Кав.ярня "Фреска", щоб подали меню у художній книжці, і ти розтікся ванільним сиропом від щиро львівської кавової атмосфери;
• Біля центральної ратуші подають найсмачнішу вишневу наливку у кришталевому вирізбленому бокалі, а стеля закладу є в інстаграмі у всіх відвідувачів Львову.
• Власне, ратуш(а) - це те туристичне місце, яке варто відвідати попри моє вічне оминання подібних культових штук. Вилазити дещо важко, а місцями сикотно, а вітер на оглядовій площі зірве твій дах. І це круто.
• (А щодо інших закладів харчування, то йди, куди хочеш. Там всюди казка, яка варта тих великих грошей в меню. Одного разу дві львівські киці приїхали у Вінницю і розповіли, що в них до сидру іноді додається топінг на вибір. З глузду з.їхати, ні? Це так, до слова про їжу/випивку.)
• Львівські киці, так. Не дивлячись на твою стать та вік, витріщайся на них, або навіть познайомся. То дівчата з інших планет, і я їх люблю. (Одного разу зависла під балконом блакитноволосої, поки ми не зустрілись поглядами, і вона сором.язливо втікла. 
• Лиса гора - там гарно, лізь, якщо ти відьма(-к), бо я ж там була;
• книжковий секонд-базарчик - накидай купу книг до портфеля і думай, набіса взяв їх в 1-ий день подорожі, тепер таскайся; 
• Високий замок - популярно і неварто.
• Личаківське кладовище - піди, розчаруйся, але радій, що там побував. Принаймні, так зробила я. 
• Насолоджуйся вуличними музикантами.
• Покатайся на старих трамваях. Здається, що розхитуються, ледь не торкаючись землі то з правого, то з лівого боку. 
• Можна відвідати різноманітні фестивалі (кави, шоколаду, книжковий), але треба прочекати дати. 
• Якщо маєш знайомих, попроси, щоб відвели на похилий дах. Під ногами падає черепиця, ти думаєш, що впадеш і помреш. Але там прекрасно. 
• Можеш спробувати "Старий ринок". То місцеве пойло, від якого тащаться всі мої нетутешні друзі. Гиота, якщо чесно. 
• Полазити в хенд-мейд магазинах і нічого не купити, бо ти бомж. Ладно, не ти, а я. А якщо ти не бомж, купи мені сережки чи підвіску з квіточками всередині, будь ласка. Я на них вже 6 років дивлюсь. 
• Пропади в якійсь вулиці чи дворику. Обов.язково десь буде портал із зашитим магазином шаманів, кублом чорних котів, чи кав.ярнею на двох відвідувачів. 
• Якщо підеш в копальню (то біля ратуші, згадала щось), то зайди досередини. Там є вузький прохід (чи підвал, не пам.ятаю). Прямуй по ньому, там забавні інсталяції виготовлення кави. І принаймні колись був чоловік, який одягав на тебе каску. Від його голосу можна кінчити. Навіть якщо ти хлопець.



Джерело: *ask.fm/ErrorInside
Прикріплення: 0977333.jpg (70.7 Kb)
 
Поради для Підлітків » Форум » Школа - навчання » Подорожі, Мови, & Листуванні » Куди сходити у Львові? (гайд щодо українських подорожей)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом