MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Роздуми про спілкування
Роздуми про спілкування
OlenkaДата: Четвер, 09.03.2017, 10:57 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Після 3 термоядерних чашок кави, тремтіння в животі в руках і пальцях залишається перенести на клавіатуру і віддатись потоку емоцій…

В наушниках звучить Квітка Цісик «Два кольори» і ти на мить забуваєшся ,ті слова «…і вишите моє життя на ньому» змушують тебе ввійти так глибоко в свої думки, що втрачаєш почуття реальності, повертає до тями лише мертва пауза між піснями.


Ти думаєш про своє життя, про те що коїться за вікном, про країну, про життя померлих і про те ,що судилось тим хто ще прийде на цей світ. Про вічне протистояння влади і народу, про вищу «несправедливість» і про байдужу людську «бездіяльність». Про час коли книги перетворюються в макулатуру по 1.5 за кг , і що значить продати свою громадянську свідомість за 40 гривень під чужим прапором. Складається враження ,що життя це суцільний фарс і дешевий театр і думка народу нікого не цікавить. Народ-масовка,якій потрібно платити місячний мінімум,щоб не здох і не втік . Невже так повинно бути? Можливо ми це заслужили? Україна –це помираючий птах ,який іноді збирається з силами і намагається взлетіти. Де поділась та Україна, де народжувались такі пісні як «Чорнобривці», «Рушник» , «Стожари», а люди жили, ні вони горіли свободою і надією в таке очікуване щасливе майбутнє..? Де це все? Ми повільно гниєм душею… а решта світу нас асоціює тільки з Чорнобилем і рекордним числом мільйонерів.. Ми самі себе отруюємо ,закопуємо і повільно ставим пам’ятник . Мені важко говорити ці слова ,але я зневірююсь,коли бачу як бабця стоїть на морозі за ідею і правду, а молодь плювала на це все за 60 грн на годину. І самий страшний ворог наш не чужинець, а ми самі.
Боже, збережи ти нашу стражденну українську душу…
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Роздуми про спілкування
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом