MENU
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Як відповідати на питання "А що в Тебе на особистому"?
Як відповідати на питання "А що в Тебе на особистому"?
OlenochkaДата: Середа, 25.10.2017, 20:52 | Пост # 1
Постів: 2149
Постійно отримую аналогічні питання від дівчат, з якими знайомлюся... Розумію, що потрібно дати зрозуміти, що з дівчатами у Тебе все ОК, але і постійної немає.. Так як в двох словах відразу розставити всі крапки над I? 

- Я подобаюся дівчатам, але не знайшов свою єдину

- Що у тебе на особистому фронті? - Фігня повна, всі хочуть від мене тільки сексу, а мені хочеться таку що б ... (і тут ліпиш який ти хочеш що б вона була)

- У тебе є дівчина? -Були,але зараз це не важливо. Ще можеш включити романтика: взяти її за руку, подивитися в очі, посміхнутися і сказати: "Я над цим працюю".

- Що у тебе на особистому? - втомився від порожніх блядей, хочу любові і романтики...

- На питання "У тебе є дівчина?" роблю круглі очі і відповідаю "А навіщо?"

- Мені іноді ставлять "А як у тебе на особистому? "я відповідаю" так в принципі відмінно " і всі питання відпадають.

- У тебе є дівчина? -Ні,у мене є дівчата :D

- Що у тебе на особистому? - я поки що вільний. Зазвичай так відповідаю на питання.

- У тебе є дівчина? -Зранку була, але до вечора це місце буде вакантне.

- А що у тебе на особистому фронті? - воюю)) - у тебе є дівчина? - а у тебе є хлопець? - ні. - а якщо знайду? - у тебе є дівчина? - пора мати свою!
Прикрепления: 9421674.jpg(22.8 Kb)

Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » Підтримка Та Відновлення » Як відповідати на питання "А що в Тебе на особистому"?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |

::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::