MENU
Головна » 2018 » Березень » 03

Кожна дівчина розуміє хороший секс по своєму. Комусь подобаються збочення, комусь грубий і жорсткий (на межі зґвалтування), іншим просто пристрасний після романтичної вечері... Якщо в тебе стосунки то просто эксперементируй, вивчай її потреби в цій області. Немає такого, щоб дівчині сподобався секс "потрібно п'ять разів взяти за зад та вкусити за вухо і провернути цицьку за годинниковою стрілкою". Спостерігай, від чого вона більше мокне, її рухи.

Якщо коротко, хорошим коханцем вважається той, хто дуже тонко відчуває реакцію на свої дії, що дозволяє знайти підхід не тільки до різних дівчат, але і до однієї і тієї ж в різну фазу циклу та в різний настрій. Оскільки те, від чого сьогодні в захваті, через пару днів може не відчуватися, а через тиждень викликати майже хворобливі відчуття, тут головне - якісний зворотний зв'язок. Важливо не закидати тупими питаннями в процесі ( це збиває жахливо, доводиться голову включати), а саме відчувати віддачу. 
Практичний аспект:

Психологічний аспект в сексуальних справах, теж дуже важливий. У самого бували випадки, коли "падав", іноді, прямо під час процесу. Коли я проаналізував всі випадки цього самого "фатального падіння" - я зрозумів, що вся проблема була в тому, що я не відчував себе комфортно психологічно. Тобто, щось явно мені заважало. Якщо ти боїшся, що у тебе наступного разу не встане і нічого не вийде - спробуй досить просту і, в той же час, ефективну методику. Викинь, взагалі, з голови всі думки про те, що ти щось там повинен зробити, що в тебе має встати прямо зараз. Подумай про те, що ти маєш право на помилку. Коротко і лаконічно, думку можна висловити наступним чином: "Не ста ... Читати далі »

Просмотров: 386 | Добавил: Olenochka | Дата: 03.03.2018 | Комментарии (0)

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::