MENU
Головна » 2018 » Березень » 19

Браслети є ідеальним доповненням будь-якого стилю. Їх можна носити різними способами – по одному або кілька одразу. Срібні, золоті, посріблені, з підвісками, зі шкіри – їх дуже багато видів, але сьогодні ми приготували для Вас найкрасивіші, на наш погляд, браслети з підвіскою. Подивіться нашу галерею.
Просмотров: 394 | Добавил: Olenochka | Дата: 19.03.2018 | Комментарии (0)

Наша читачка хотіла дізнатися Вашу думку з приводу покращення краси і того, як це впливає на успіх серед хлопців. Прочитайте її лист!,,Привіт, я Галя і хотіла поговорити про дещо. Можливо, мені вдасться розвити тут дискусію, тому що дуже цікавить. Мені здається, що останнім часом мода на ,,пластикові дівчата". Я маю на увазі не те, що вони з пластику, (хе-хе) а тільки те що вони штучні, тому що роблять собі губи, збільшують груди, вирізують ребра, роблять щоки, штучні вії та нігті. Можна було б ще перераховувати, але сама боюся думати про те що ще може бути зроблено.

Не знаю, чи Ви теж це помітили, тому що це мене трохи лякає. ЗМІ пропагують таку штучність і цікаво, що це за мода на те, щоб бути клоном Кім Кардашян. Пів-біди, в неї, "поліпшення" крихітні, майже невидимі. Але ж є повно прикладів дівчат (хлопці це зовсім інша тема), які виглядають як карикатури. Я не хочу тут перераховувати, думаю кожен знає про кого я пишу.

Я бачу, що ці дівчата почувають себе як богині, а на мій погляд, виглядають просто смішно. Як хтось їх скритикує, то відразу відповідь, що заздрісний "хейтер". Але насправді, чому тут заздрити? Бути карикатурою на людину? Ну і ось тут виникає питання, через який я пишу цей лист: хлопцям це подобається? Напевно, мало хлопців сюди заглядає, як хтось це читає, то з задоволенням вислухаю їхню думку. Або теж поставлю питання дівчатам: Вам це імпонує, і ви теж хочете так виглядати? Я знаю, що більшість з нас має комплекси. Я, наприклад, бачу, що у мене тонка верхня губа рота. Я намагалася собі це домалювати, такий мейк ап, як Кайлі Дженнер, але мені не здає ... Читати далі »

Просмотров: 368 | Добавил: Olenochka | Дата: 19.03.2018 | Комментарии (0)

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::