MENU
Головна » 2018 » Березень » 19 » Чи подобаються хлопцям пластикові дівчата?
21:37
Чи подобаються хлопцям пластикові дівчата?

Наша читачка хотіла дізнатися Вашу думку з приводу покращення краси і того, як це впливає на успіх серед хлопців. Прочитайте її лист!,,Привіт, я Галя і хотіла поговорити про дещо. Можливо, мені вдасться розвити тут дискусію, тому що дуже цікавить. Мені здається, що останнім часом мода на ,,пластикові дівчата". Я маю на увазі не те, що вони з пластику, (хе-хе) а тільки те що вони штучні, тому що роблять собі губи, збільшують груди, вирізують ребра, роблять щоки, штучні вії та нігті. Можна було б ще перераховувати, але сама боюся думати про те що ще може бути зроблено.

Не знаю, чи Ви теж це помітили, тому що це мене трохи лякає. ЗМІ пропагують таку штучність і цікаво, що це за мода на те, щоб бути клоном Кім Кардашян. Пів-біди, в неї, "поліпшення" крихітні, майже невидимі. Але ж є повно прикладів дівчат (хлопці це зовсім інша тема), які виглядають як карикатури. Я не хочу тут перераховувати, думаю кожен знає про кого я пишу.

Я бачу, що ці дівчата почувають себе як богині, а на мій погляд, виглядають просто смішно. Як хтось їх скритикує, то відразу відповідь, що заздрісний "хейтер". Але насправді, чому тут заздрити? Бути карикатурою на людину? Ну і ось тут виникає питання, через який я пишу цей лист: хлопцям це подобається? Напевно, мало хлопців сюди заглядає, як хтось це читає, то з задоволенням вислухаю їхню думку. Або теж поставлю питання дівчатам: Вам це імпонує, і ви теж хочете так виглядати? Я знаю, що більшість з нас має комплекси. Я, наприклад, бачу, що у мене тонка верхня губа рота. Я намагалася собі це домалювати, такий мейк ап, як Кайлі Дженнер, але мені не здається, що у мене добре виходить. Може не той колір помади і не вірно роблю контури, я не знаю. Ну і з'явилася така ідея, що якщо коли-небудь, буде стояти питання, збільшити собі повіки, адже багато дівчат так роблять. Не знаю, чи я б на це взагалі зважилася. Так чи інакше, я розумію що просто трохи збільшивши верхню губу, аби вона була симетрична, з нижнею. А не рот, як короп, щоб вони виглядали ніби хочуть зараз вибухнути. А може це працює так, що як трохи збільшити, потім людину затягує і хочеться більше і більше? Це, загалом, мало б сенс, але я сподіваюся, що це не так.

Що Ви про це думаєте? Про всю цю штучність?
Правда, хлопці мріють про таких жінок, що у них все штучне? Напевно, як вони будуть мати дітей, то теж відразу операція, тому що діти будуть схожі на справжніх, а не цих, зроблених. Чекаю на Ваші відповіді!".

Переглядів: 76 | Додав: Olenochka | Теги: штучні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::