MENU
Головна » 2018 » Червень » 01

Безумовно, спроби підтримувати відносини і працювати, перебуваючи кожному у себе вдома в різних країнах, значно ускладнюють життя. Але іноді періоди загострення пристрастей, коли ви проводите час разом, і періоди спаду, коли ви живете нарізно, допомагають підтримувати вогонь любові навіть більше, ніж щоденна стабільність.

Також, це значною мірою дозволяє вам залишатися індивідуальністю. Мері Вішнескі з міста Ашвілла, штат Північна Кароліна, змушена проводити багато часу далеко від свого коханого з Ірландії. Однак, вона бачить у цій ситуації певні переваги: "Дуже приємно знати, що десь є людина, яка любить тебе, але при цьому не обмежує твою свободу. Я розумію, що не хочу бути ні з ким іншим, і отримую задоволення від того, що відбувається зараз.

Через кожні кілька місяців ми проводимо з моїм коханим разом пару тижнів в якій-небудь країні ". Це, так чи інакше, ламає стереотипи. Думаєте, всі французи чудові коханці? Чи все американки вимагають до себе занадто багато уваги і перебувають в захваті від журналу US Weekly? Завести відносини з іноземцем або іноземкою, це стовідсотковий спосіб дізнатися, які стереотипи є правдою, а які навряд чи відповідають реальності. Вам доводиться спілкуватися більш відкрито, без натяків? У своїй книзі "Глобальна душа" Піко Айер пише , що відкрите і чесне спілкування з японською знайомої дозволило йому більшою мірою звільнитися від підтексту, натяків і таємного сенсу, який часом несуть у собі слова.

"Вона не розуміє моїх каламбурів, двозначних виразів, дотепних вивертів, вона не може обміркувати мої слова, щоб зрозуміти, що вони означають а ... Читати далі »

Просмотров: 316 | Добавил: Olenochka | Дата: 01.06.2018 | Комментарии (0)

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::