MENU
Головна » 2018 » Червень » 22

Перша ніч з незайманою. Почав вводити – кричить «Мені боляче!» Промучилися хвилин 15. Довелося просуватися повільно, з перервами, але так і не зміг проникнути повністю – їй боляче. Ввів тільки до половини. Дівчина втомилася і вирішили поки зупинитися. Весь отвір в крові. Як краще діяти – продовжувати поступово і повільно? Чи можна щось зробити, щоб полегшити процес?Незаймані це дійсно проблема!
Ці рекомендації будуються на моєму власному досвіді,та неодноразово мною перевірені. І їм можна довіряти.

Робіть так: дівчину по квартирі поганяти, завалити на ліжко, роздягнути, дуже добре збудити пальчиком, покласти її на спинку, ніжки розвести в різні боки і зігнути їх у колінах! Одягти презерватив, прилягти на дівчину, самим кінчиком члена торкатися зовнішних статевих губ, не засовуючи більше ніж на сантиметр, тобто не дістаючись до пліви, дівчина ще більше від цього збудиться, і тоді, міцно! Взявши дівчину за плечі, не попереджаючи, одним рухом вставити член повністю. Дівчина спробує вас відштовхнути, але її треба тримати за плечі міцно, щоб член залишився всередині. Якщо все зробити правильно, то через три -п'ять хвилин біль пройде, і тоді член можна дуже повільно вийняти. І хвилин через двадцять, а то й раніше, дівчина сама попросить продовжити.

До речі, якщо все як я раджу зробити, то крові швидше за все не буде взагалі.

Кілька нюансів - якщо недостатньо змазки, що запросто може бути з незайманими, то потрібно  використовувати додаткову звичайну вагінальну. В процесі збудження контролювати ситуацію, так як занадто довге стимулювання може втомити дівчину. Член повинен бути достатньо твердим, інакше вставити швидко не вийде.

Просмотров: 375 | Добавил: Olenochka | Дата: 22.06.2018 | Комментарии (0)

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::