MENU
Головна » 2018 » Серпень » 18

„Мій хлопець умовляє мене на секс поза домом. Він хоче, щоб ми зробили це десь в цікавому місці – наприклад, в роздягальні магазину в торговому центрі. У мене змішані почуття. Я не хочу його образити, але думаю, що мене це не збуджує. Що робити, коли секс у громадському місці-це не моя мрія? Як сказати про це хлопцеві?" Марія, 16р.Практично в кожного з нас виникає колись така ідея – секс десь поза домом. Але від ідеї до реалізації, довгий шлях, багато сімнівів, а вмовляння партнера справи не покращує. Чи погоджуватися на секс поза межами дому?

Секс у громадському місці: чому це "круто"?

Багато людей, які мають більш тривалий стаж в статевому житті, мали різний сексуальний досвід у різних дивних місцях. Але чому, власне, люди вирішили піти на такий ризик? Що змушує їх погоджуватися на можливість того що їх побачать треті особи?

Причин кілька. Перша-це просто невелика різноманітність. Для пар, які завжди люблять в ліжку, секс у новому місці-це щось нове. А щось нове може викликати більше задоволення і більше збудження.

По – друге, мова йде про адреналін. Нібито, ми не робимо нічого жахливого, але тим не менш, завжди існує ризик, що хтось нас помітить. Це як заборонений плід, як відомо, він завжди кращий .

По-третє – часто сама атмосфера робить, що з'являються такого роду ідеї. Наприклад, на відпочинку. Ви лежите собі на пляжі, або ви їдете на середині озера на водних велосипедах. Блаженна ідилія і приємна атмосфера розслабляє і покращує настрій, а це нерозривно зливається з хорошим сексом.

Чи секс у незвичному місці це щось погане?

Багато людей замислюються над цим питанням. Всупереч розхожій думці, відповідь не однозначна. Все залежить від ... Читати далі »

Просмотров: 411 | Добавил: Olenochka | Дата: 18.08.2018 | Комментарии (0)

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::