MENU
Головна » 2018 » Березень » 18 » 6 речей, яких ти не повинна робити для хлопця
15:09
6 речей, яких ти не повинна робити для хлопця

Переконайся в тому, що ні в якому разі не робиш це для хлопця!

Ти закохана? Це чудово! Але це не означає, що ти повинна робити для свого коханого все, що він тільки мріє. Звичайно, ніколи не варто погоджуватися на те, чого не хочеться. У цьому пості ми представимо Вам кілька таких речей.#1. Прибирати за ним 
Немає нічого поганого в тому щоб допомоги в домашніх обов'язках, за умови, ящо це взаємно. Якщо ти завжди без слів будеш прибирати розкиданий за ним одяг та брудні тарілки, то він швидко до цього звикне і перестане взагалі старатися. Краще поговори відверто зі своїм хлопцем і поясни йому, що він повинен намагатися підтримувати порядок, щоб Вам обом жилося краще.

#2. Робити за нього домашнє завдання
Можливо, твій хлопець не любить вчитися, за це в Тебе це добре виходить. Звичайно, в цьому немає нічого поганого, але подумай про те, що домашнє завдання і навчання має якийсь сенс. Якщо Ваш хлопець повністю закине школу, в майбутньому не отримає хорошу роботу і буде не в змозі зберегти сім'ю.

#3. Лягати з ним в ліжко, якщо ти не готова
Насправді цей пункт повинен бути на самому верху. Іноді трапляється так, що хлопець, щоб умовити дівчину на секс, намагається на неї тиснути, вимагаючи від неї доказів любові. Ти ніколи не повинна на це погоджуватися, і робити це тільки тому, що ти відчуваєш тиск з його боку. Погоджуючись, ти можеш потім дуже шкодувати.

#4. Змінитися для нього
Є речі, які ми можемо (і повинні) в собі змінити. Ніхто з нас не ідеальний, і якщо ти будеш намагатися працювати над собою, то в цьому немає нічого поганого. Гірше, якщо ваш хлопець віддає перевагу блондинкам з великими грудьми, а ти є брюнеткою з невеликий бюстом. Якщо він чинить тиск та вмовляє на втручання у свою зовнішність, то ні в якому разі не повинна погоджуватися на щось подібне.

#5. Давати йому гроші
Заплатити за хлопця, час від часу не є чимось поганим, але якщо це стає нормою, це вже гірше. Навіть якщо він має менше грошей, ніж Ти, то в момент, коли ви закінчите школу, він повинен почати заробляти гроші. Якщо ти будеш його спонсорувати", він може звикнути до такого стану речей і не мати мотивації, щоб щось змінити. Є друга можливість – багатьом хлопцям було б незручно, якби дівчина за них платила, і скоріше б вони розлучилися, ніж прийняли таке положення речей.

#6. Міняти заради нього свої плани
Все звичайно залежить від ситуації, але якщо він не поважає Твоїх планів, а Тобі потрібно кидати все спеціально заради нього, то щось не так. Якщо у мене призначена зустріч з подругою, а він дзвонить, що у нього є вільний час, то виставлення подруги не є гарною ідеєю.

Чого ще не слід робити для хлопця? Пишіть в коментарях!

Переглядів: 83 | Додав: Olenochka | Теги: відносини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::