MENU
Головна » 2018 » Січень » 18 » Дівчина не хоче ковтати сперму.
11:17
Дівчина не хоче ковтати сперму.
Не хоче дівчинка під час мінету ковтати мою сперму. Власне, питання в тому, як її переконати почати це робити?
 

Цитата

На всяк випадок, повторюю, справа не в тому.що у дівчини відраза до сперми або блювотний рефлекс, а, що дівчина ніколи навіть і не пробувала сперму, у неї спочатку якийсь тарган на цей рахунок, мовляв, я, звичайно, не пробувала, але і навіть пробувати не хочу, що це таке.


Про те, що дівчина зобов'язана саме КОВТАТИ сперму можу сказати тільки те, що це її вибір. Про кінчити в рот не попереджаючи-це нереально. Тому що дівчинка відчуває напруження, яке вже не можна зупинити і витягує член з рота. Я за те щоб дівчина не переривала процес мінету і не тому що я прагну її нагодувати, а тому що так набагато приємніше. і так і так кінчиш, але відчуття різні.

- Працюй над переконаннями, просто не хочу не проходить, з'ясуй, що конкретно не влаштовує, якщо чисто фізіологічно на рефлекторному рівні проблема, ти її не вирішиш, а якщо є моральні установи, переконання можна поміняти, може вона вважає це принизливим, тоді є шанс переконати, що це просто частина інтимного життя, це нормально, якщо приносить задоволення обом, що це приносить тобі багато радісних моментів і ти вдячний їй, що вона їх тобі приносить! Якось так!


- Є дівчата, яких не пре смак сперми. Спробуй сам свою на смак, при бажанні. Відповідно такі ж дівчата погано їдять курячі яйця, особливо недоварені/смажені або сирі.

- Нехай не ковтає, а через хвилину-дві -- випльовує, не біда.

- Буває справа може і в смаку -- тут варто переглянути свою їжу в плані здоров'я.

- У дівчинки точно тарган в голові. Розпиши їй, як тобі класно в цей момент.

- Ось, що з цього приводу думають хлопці:


Мені здається, ви та ваша дівчина не досить досвідчені. Мені сподобався вислів : "секс взагалі заняття не для гидливих". Швидше за все, це упередження у неї з часом пройде, а ця неприязнь від того, що не повністю вона сексу віддається. Я допускаю, що є жінки які ніколи не будуть цього робити через блювотних рефлексів тощо. Це право дівчата і це потрібно просто прийняти для себе, швидше за все і мінет вона робити не надто любить, або не знайшла ще, як отримати задоволення від нього. Можу порадити почати практикувати глибокий мінет, він дозволяє ковтнути(пардон) не відчувши смаку сперми.

Переглядів: 191 | Додав: Olenochka | Теги: http://knopa.info/forum/47-4382-1#2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::