MENU
Головна » 2019 » Лютий » 3 » Думка хлопців, що до минулих відносин.
23:20
Думка хлопців, що до минулих відносин.

Якщо ви хочете знати, чому відносини розвалюються, то в цьому пості ви знайдете кілька причин, про які пишуть хлопці.

Хоча починаючи з кимось стосунки ми вважаємо, що вони будуть тривати якомога довше, на жаль, насправді це не завжди так відбувається. Рутина, сварки, зрада... причин для розставання може бути дуже багато, і нижче ми представляємо 6 думок хлопців, які наважилися розповісти нам, чому їм не вийшло у відносинах.Чому відносини розпадаються?

"З моєї колишньої ми почали зустрічатися з 1 класу гімназії, і були разом майже 3 роки. Спочатку це було чудово, але потім ми все більше і більше віддалилися одне від одного. Я хотів тусуватися, вона постійно сиділа над книгами. Тепер вона в одному з кращих закладів , а я в спортивні школі. Як ми зустрілися пару місяців тому, то навіть не було про що говорити. Так виходить, коли швидко починаєш відносини. Просто кожен з нас пішов у свій бік". Василь, 18 років.

"Ми розлучилися з Оксаною, тому що вона була неврівноваженою божевільна і могла на мене образитися за те, що я сказав привіт, до моєї сусідки. Що я можу вдіяти, що дівчина приваблива? Я мав мовчати? Таких випадків було набагато більше. Дівчата, не ревнуйте, тому що жоден хлопець з вами не витримає". Матвій, 16 років.

,, Ймовірно, мене тут будуть ненавидіти, але у моєї колишньої почалися прищі на обличчі і спині, але вона нічого з цим не робила. Друзі сміялися з мене, і я її кинув. Тепер вона вилікувала прищі, схудла і в неї з'явився новий хлопець, а я все ще не можу нікого знайти, і я шкодую, що розлучився з нею". Дмитро, 15 років.

"Мої відносини перестали мати сенс, тому що віддалилися одне від одного, стало мега-нудно і просто вбила нас рутина. Я не кажу, що я св"ятий, але очікував більшої участі від моєї колишньої". Артур, 17 років.

,,Аня перестала піклуватися про себе. Найчастіше ми бачилися у неї, тому їй навіть не хотілося мити волосся, не кажучи вже про макіяж або одяг. Я відчував, що взагалі перестала намагатися, і, напевно, кожен хлопець хоче мати гарну, акуратну дівчину". Євгеній, 15 років.

"Двоє моїх друзів розлучилися, тому що у дівчат завжди були істерики. Я своїй я сказав, що теж так буде робити, то ми розлучимося, і поки, на щастя, допомагає". Андрій, 18 років.

Переглядів: 15 | Додав: Olenochka | Теги: відносини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::