MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Головна » 2018 » Березень » 31 » Як ладнати з батьками?
15:34
Як ладнати з батьками?

Як краще домовлятися з батьками?Останнім часом не можеш домовитися з батьками? Тобі здається, що вони взагалі Тебе не розуміють? Непорозуміння і сварки підлітка з батьками нормальні явища, але ми знаємо кілька способів, як їх запобігти.

Маєш враження, що батьки не сприймають тебе всерйоз, по при те що вже маєш добрий десяток років, ти в їхніх очах ти ще дитина? Ми повинні Тебе засмутити – такий стан речей може тривати ще довгий час, а їх поведінка найчастіше пов'язана з турботою. Але, якщо дійсно не можеш домовитися, то нижче знайдеш кілька дійсно хороших і перевірених порад, як це змінити. Ласкаво просимо!!!

Як ладнати з батьками?

#1. Поставте себе на місце батьків
Іноді нам важко зрозуміти іншу сторону, тому що ми не намагаємося , підійти з іншого боку". Ми бачимо лише свої права, і думаємо, що батьки мають погані наміри. Це, звичайно, неправда, тому що найчастіше їх заборони чи поради випливають з турботи (хіба Ти б не переживала, якщо б твоя дитина приходила додому в ночі, або мала погані оцінки і може не здати важливі іспити?). Якщо Ти спробуєш їх зрозуміти, то вони, напевне підуть тобі на зустріч.

#2. Говори, а не кричи
Пам'ятай, що криком ти нічого досягнеш. Ніхто не любить, коли на нього підвищують голос, навіть якщо це Ваші батьки почали, ти нічого не отримаєш перекрикуючи їх. У такій ситуації необхідно почекати, поки емоції спадуть і спокійно повернутися до теми. Якщо ти хочеш довести батькам, що ти доросла, то покажи, що доросла, та вмієш вести себе ввічливо по відношенню до них.

#3. Слухай їх аргументи
По-перше, ввічливість вимагає,вислухати те, що батьки повинні Вам сказати, а по-друге, можливо завдяки цьому, ви зрозумієте їх точку зору. Крім того, це працює в дві сторони – якщо Твої батьки побачать, що їх слухаєш, охочіше то дадуть відповідь Тобі тим же.

#4. Підготуйте контраргументи
Якщо у тебе є проблема, яка викликає сварку між Вами, то, перш ніж знову повернутися до цієї теми, підготуйся до розмови. Подумай, що Ваші батьки можуть сказати і які аргументи можна використати, щоб нічого тебе не здивувало. Завдяки цьому ти складеш на них гарне враження, а шанси на успіх можуть зрости.

#5. Прагни до компромісу
Конфліктів не уникнути, але головне, аби вміти ладити. Саме цьому служать компроміси. Ти трохи забудеш, Твої батьки трохи зупиняться, і ви зустрінетеся на півдорозі. Ніхто з Вас не буде повною мірою задоволений, але з іншого боку, всі повинні бути задоволені.

#6. Змиритися, коли тобі потрібно
Іноді краще (хоча би для спокою) просто змиритися з ситуацією і перестати вести війну. Поки ти живеш зі своїми батьками, вони командують в будинку, так що ви повинні їх слухати. І не забувати, що це Твої батьки, значить, повинні мати до них повагу.

Переглядів: 796 | Додав: Olenochka | Теги: батьки, ладнати | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом