MENU
Головна » 2018 » Березень » 31 » Як ладнати з батьками?
15:34
Як ладнати з батьками?

Як краще домовлятися з батьками?Останнім часом не можеш домовитися з батьками? Тобі здається, що вони взагалі Тебе не розуміють? Непорозуміння і сварки підлітка з батьками нормальні явища, але ми знаємо кілька способів, як їх запобігти.

Маєш враження, що батьки не сприймають тебе всерйоз, по при те що вже маєш добрий десяток років, ти в їхніх очах ти ще дитина? Ми повинні Тебе засмутити – такий стан речей може тривати ще довгий час, а їх поведінка найчастіше пов'язана з турботою. Але, якщо дійсно не можеш домовитися, то нижче знайдеш кілька дійсно хороших і перевірених порад, як це змінити. Ласкаво просимо!!!

Як ладнати з батьками?

#1. Поставте себе на місце батьків
Іноді нам важко зрозуміти іншу сторону, тому що ми не намагаємося , підійти з іншого боку". Ми бачимо лише свої права, і думаємо, що батьки мають погані наміри. Це, звичайно, неправда, тому що найчастіше їх заборони чи поради випливають з турботи (хіба Ти б не переживала, якщо б твоя дитина приходила додому в ночі, або мала погані оцінки і може не здати важливі іспити?). Якщо Ти спробуєш їх зрозуміти, то вони, напевне підуть тобі на зустріч.

#2. Говори, а не кричи
Пам'ятай, що криком ти нічого досягнеш. Ніхто не любить, коли на нього підвищують голос, навіть якщо це Ваші батьки почали, ти нічого не отримаєш перекрикуючи їх. У такій ситуації необхідно почекати, поки емоції спадуть і спокійно повернутися до теми. Якщо ти хочеш довести батькам, що ти доросла, то покажи, що доросла, та вмієш вести себе ввічливо по відношенню до них.

#3. Слухай їх аргументи
По-перше, ввічливість вимагає,вислухати те, що батьки повинні Вам сказати, а по-друге, можливо завдяки цьому, ви зрозумієте їх точку зору. Крім того, це працює в дві сторони – якщо Твої батьки побачать, що їх слухаєш, охочіше то дадуть відповідь Тобі тим же.

#4. Підготуйте контраргументи
Якщо у тебе є проблема, яка викликає сварку між Вами, то, перш ніж знову повернутися до цієї теми, підготуйся до розмови. Подумай, що Ваші батьки можуть сказати і які аргументи можна використати, щоб нічого тебе не здивувало. Завдяки цьому ти складеш на них гарне враження, а шанси на успіх можуть зрости.

#5. Прагни до компромісу
Конфліктів не уникнути, але головне, аби вміти ладити. Саме цьому служать компроміси. Ти трохи забудеш, Твої батьки трохи зупиняться, і ви зустрінетеся на півдорозі. Ніхто з Вас не буде повною мірою задоволений, але з іншого боку, всі повинні бути задоволені.

#6. Змиритися, коли тобі потрібно
Іноді краще (хоча би для спокою) просто змиритися з ситуацією і перестати вести війну. Поки ти живеш зі своїми батьками, вони командують в будинку, так що ви повинні їх слухати. І не забувати, що це Твої батьки, значить, повинні мати до них повагу.

Переглядів: 63 | Додав: Olenochka | Теги: батьки, ладнати | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::