MENU
Головна » 2015 » Травень » 14 » Як вибрати професію і домогтися в ній успіху.
23:23
Як вибрати професію і домогтися в ній успіху.

Як вибрати професію і домогтися в ній успіху. 
Зміст:

 • Класифікація професій 
 • Професії і психотипи 
 • Професії і знаки зодіаку  

Роботи різні потрібні, роботи різні важливі ... На світі існує безліч професій на будь-який смак і колір. І саме тому буває складно знайти для себе якусь одну. Напевно, багато хто з вас вже вирішили, яку професію обрати. Тому наша сьогоднішня стаття присвячується тим, хто ще не визначився з вибором.Хтось робить слухає поради батьків, хтось - виходить з власних здібностей і схильностей, а для когось найважливіше зарплата в обраній сфері. У наших рішень завжди є причина. Відповідь на питання - як правильно вибрати професію, може грунтуватися на вашому характері чи на особливостях роботи. У другому випадку, це можуть бути зарплата, затребуваність на ринку праці, рівень престижу, рівень ризику, можливість навчитися професії в рідному місті і багато інших чинників.При виборі професії необхідно врахувати те, що ринок праці постійно змінюється : рівень затребуваності, престижу і зарплати в різних сферах постійно коливається. Тому зробити хоч скільки достовірний прогноз хоча б на 5 років не представляється можливим. Саме через таку мінливості психологи радять орієнтуватися при виборі роботи не так на зовнішні характеристики, а на її утримання і власні переваги. Класифікація професійОтже, як вибрати професію до душі серед усього розмаїття? Для початку спробуйте визначитися з її типом, а вже всередині цього типу вибирайте той вид занять, який підійде вам найкраще. Психологи пропонують наступну класифікацію.

 • Професії, пов'язані з іншими людьми У центрі такої роботи - людина, і все крутиться навколо нього. Це медицина, закон і правопорядок, навчання і виховання, сфера обслуговування. Як ви думаєте, якими якостями повинен володіти такий фахівець? Безумовно, він повинен вміти спілкуватися, розуміти і впливати на інших людей, бути терплячим і стриманим. Дуже шкода, що не всі наші лікарі та поліцейські можуть цим похвалитися.

 • Професії, пов'язані з природою Виберіть собі даний вид діяльності - вивчайте природу, доглядайте і лікуєте представників флори і фауни. Мікробіологія, лісництво, ветеринарія - список можете продовжити самі. У роботі з тваринами і рослинами ви повинні бути спостережної, сильною і витривалою, турботливою і терплячою, а також стійкою до труднощів.

 • Технічні професії Тут ви маєте справу з неживою природою або з технікою. Можна зайнятися проектуванням, працювати на виробництві. Така робота вимагає високого розвитку просторового та наочного мислення, прагматичності, точності і витривалості. Багато жінок вважають, що ця робота не для них, але хто знає - може бути, ви хочете стати саме інженером, механіком або слюсарем? Щонайменше, це виглядає дуже оригінально!

 • Професії, пов'язані зі знаками До цього типу належать усі види роботи зі словами, цифрами, кодами і графіками . У такій професії нічого робити без хорошого розвитку пам'яті, уваги і абстрактного мислення. Якщо ви вирішили, що цей вид діяльності ваш, можна спробувати себе в ролі бухгалтера, нотаріуса, лінгвіста, програміста.

 • Художні професії Скульптура, живопис, архітектура, поезія чи музика. Найголовніше в цій роботі - це наявність художнього смаку.Професії і психотипиНабагато правильніше підбирати не особистість до професії, а професію до особистості. Безумовно, кожна з нас унікальна і поєднує в собі самі різні особистісні якості. Але так чи інакше, якщо придивитися, то можна виявити в собі домінуючі риси будь-якого психотипу. Тому, визначаючи свою професію, спробуйте визначити і свій психотип - він то і буде головним ключовим моментом. Отже, вибираємо відповідну професію.

 • Демонстративний тип особистості Яскрава, товариська, що стежить за своєю зовнішністю, схильна до змін настрою, артистична. Їй необхідні увага і визнання. Любить фантазувати. Такій жінці ідеально підійде професія актриси, адже вона легко буде вживатися в роль і блискуче її відігравати. Також це можуть бути будь-які інші професії пов'язані з перебуванням в центрі уваги і розвагою: бармен, аніматор, співачка, організатор вечірок. Даному типу протипоказані нудьга і спокій.

 • Ще один яскравий психотип - шизоїдний Не лякайтеся цієї назви, воно не має відношення до всіх нас відомої хвороби. "Шизоида" відрізняє замкнутість, деяка емоційна холодність, що поєднуються з високим інтелектом і абстрактним мисленням. Вибирайте собі професію, в якій треба багато думати, а не спілкуватися з людьми: комп'ютерник, фізик, математик, філософ. При наявності живої уяви - письменник.

 • застряє особистість Хтось називає вас занудою, ви ж вважаєте себе уважною до деталей, відповідальною і в'їдливий. Ви любите порядок і не любите несправедливість. Тому вам ідеально підійдуть професії, що обіграють вашу скрупульозність і уїдливість: бухгалтер, коректор, юрист, вчений. 
І ні в якому разі не займайтеся швидкої і динамічної діяльністю, де головне швидкість, а не результат.

 • гипертимное особистість Це активні, життєрадісні люди, вони винахідливі, товариські і самостійні, люблять командувати і швидко переключаються з одного на інше. Будучи такою людиною, ви легко і з задоволенням можете грати роль генератора ідей - а там вже й до начальника дослужитися можна! У роботі для вас головне - активність і динаміка. Тому ви можете вибирати професії спортсмена, менеджера з продажу, роботу в сфері шоу-бізнесу і розваг. Головне-ніякої монотонності і посидючості, інакше ви просто "зів'яне".

 • Дістіміческій психотип Здавалося б, він вельми безперспективний: замкнутий, нетовариський, слабовілля, песимістичний і трохи загальмований. Але як би не так! Людей такого типу відрізняє серйозність і відповідальність, сумлінність і здатність підкорятися і виконувати різні доручення: офис-менеджер, асистент, помічниця по господарству.

 • Емоційний тип особистості Ви усміхнені, співчутливі та часто відчуваєте яскраві і глибокі почуття. Ви гуманні і схильні до співпереживання іншим людям. Саме від цих рис треба відштовхуватися при виборі професії. Вам, швидше за все, буде дуже цікаво допомагати людям, працюючи психологом або педагогом. Професії і знаки зодіакуЯк вибрати професію за гороскопом? Давайте спробуємо розібратися в тонкощах астрології

 • Овни У цього знака зодіаку яскраво виражені незалежність, здатності до керівництва та організаторської діяльності, які можна застосувати в абсолютно різних сферах : політика, медицина, спорт, а також все, що пов'язано з вогнем і обробкою металу.

 • Тельці Цьому знаку зодіаку підходять наступні сфери діяльності: фінансово -економічна, страхування і нерухомість, земля і природа, фізика і математика, торгівля, мистецтво.

 • Близнюки є видатними ораторами, тягнуться до знань, легко здатні навчатися, винахідливі, володіють відмінним уявою. Відповідні для Близнюків сфери: філологія та лінгвістика, торгівля, реклама і зв'язки з громадськістю, ігри та розваги.

 • Раки Цьому знаку зодіаку краще вибирати професії, пов'язані з добре розвиненою уявою, емоційністю, дбайливістю. Ви можете проявити себе в наступних сферах: сфера обслуговування, будинок і виховання дітей, захист людей і навколишнього середовища.

 • Леви Представники цього знака зодіаку трохи егоїстичні і дуже самодостатні, їх відрізняє владність, чесність і напористість. Вам підходять наступні галузі: управління (керівник, лідер партії, посол, адміністратор), педагогіка, шоу-бізнес (актор, адміністратор музичної групи, режисер, продюсер) і предмети розкоші (ювелір, модний дизайнер, консультант в бутіку).

 • Діви Стримані, працелюбні, практичні і педантичні. Робота Діви повинна бути пов'язана з порядком, дисципліною і логікою. Оптимальними напрямами, в яких ви розкриєте себе, будуть медицина, гігієна і зовнішній вигляд, точні розрахунки, редактура і коректура, діловодство, сфера послуг.

 • Ваги Цей знак зодіаку володіє прекрасним естетичним почуттям і гострим аналітичним розумом. Ваги чесні, шляхетні і мають хорошу інтуїцію. Найкраще вам підійдуть роботи в наступних галузях: контакти і союзи з іншими людьми (сімейний консультант, працівник РАГСу, PR-менеджер), професії, що вимагають художнього смаку (декоратор, стиліст, художник, актор), закон і справедливість (юрист, суддя, дипломат).

 • Скорпіони Замкнуті, спостережливі і наполегливі. Вам будуть цікаві професія хіміка, хірурга, психотерапевта, астролога, океанолога, судово-медичного експерта, а також роботи, пов'язані з підлогою людини (гінеколог, сексолог) і зі смертю (ритуальні послуги, патологоанатом).

 • Стрільці Рухливі і незалежні. Якщо ви Стрілець, то найбільший інтерес для вас представлятимуть наступні сфери: релігія (викладач філософії, історії релігії), закони (адвокат, нотаріус, суддя), подорожі і подолання великих відстаней (автогонщик, льотчик, перекладач), PR.

 • Козероги Стримані, практичні, старанні і холодні. Для них інтерес представлятимуть точні науки, робота, пов'язана з інформацією, робота з землею і в будівництві.

 • Водолії Відрізняються добротою, товариськістю і оригінальністю. Якщо ви Водолій, то цікавіше за все вам буде займатися наданням психологічної допомоги, прогресом (космонавтика, створення сайтів, телебачення та інтернет) і всім, що пов'язано з видовищами (режисер, письменник, балерина, драматург).

 • Риби Представники даного знака зодіаку за вдачею своєю м'які, терплячі і замкнуті люди. Найбільше їх приваблюють професії, що вимагають самовіддачі, робота в море і догляд за тілом. Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам вибрати правильну професію. Удачі!

Переглядів: 912 | Додав: Olenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом