MENU
Головна » 2017 » Липень » 2 » Короткий, перший секс.Поради
16:25
Короткий, перший секс.Поради

„Допоможіть!!! Нещодавно я займався зі своєю дівчиною сексом, це був наш перший раз. Повинно було бути все красиво, але вийшла катастрофа. Спочатку я не міг змусити свого меншого друга збудитися, а коли нарешті це сталося то акт тривав дві хвилини. Ми двоє відчули полегшення, що це закінчилося, а я крім того відчуваю сором. Не знаю, що буде далі – як затерти ці фатальні враження? Вона завжди буде це пам'ятати. Почуваю себе жахливо!" Андрій, 16 років.Якщо б записувати всі "перші рази", вийшов би з цього дуже довгий, катастрофічний фільм. На жаль, у житті буває так, що коли нам дуже чогось хочеться, то тоді це не виходить. А секс-це один з найбільш важливих переживань в нашому житті! Ми підкажемо, що робити, якщо ви опинилися в цій складній ситуації та як стерти погані спогади?

Підійдіть до справи з почуттям гумору.

Найгірше, що ви можете зробити, це бути смертельно серйозними. Якщо, ти знаєш що вона незадоволена або уникає тебе, і ти хочеш заховати голову в пісок. Ви двоє не знаєте, як говорити, але мовчати – це не вихід!

Замість цього, підійдіть до справи з почуттям гумору. Може і важко в це повірити, але дійсно дуже багато, багато пар має подібний досвід! Пов'язано це з великим хвилюванням, від тривалого очікування, новизни, стрес... так буває! Більше того, ви знаєте що ¾ хлопців має проблеми з ерекцією саме під час першого разу? Це правдою насправді... , якщо вже в третій раз, це зовсім інший досвід.

Через якийсь час ви будете з цього сміятися. А зараз можете сказати щось на кшталт: „Ок, мабуть, у нас був любовний трикутник – ти, я і стрес. Наступного разу нікого не запрошуємо".
Пам'ятай, що підхід до справи з почуттям гумору-це не те ж саме, що дражнити людину. Таке абсолютно заборонено! Якщо вона бере все на себе, то її заспокой.

Поговоріть про те, що пішло не так.

Цікаво, що розмова про секс є більш складною, ніж сам секс, чи не так? Все-таки спробуй поговорити. Проаналізувати, що пішло не так, що ви відчули. Можливо, ви боялися її сорому, а вона в свою чергу весь час була напружена, тому що хтось міг увійти? Або було багато світла, і вона відчувала себе ніяково?
Поговоріть про свої емоції та почуття. Це важко, але ви впораєтеся і вам буде легше при наступному разі.

Не засмучуйся.

Це природньо, що можеш відчувати докори сумління, скутості, сорому. Але не засмучуйся занадто сильно – це нічого не дасть! Якщо ти скажеш собі "я безнадійний, вона з мене сміялася, сподівалася що все буде добре, а тут таке..." це нічого не дає. Якщо ти боїшся, що твоя дівчина розкриє таємницю вашого першого разу перед подружкам – поговоріть з нею про це. Ви, напевно підходите до питання так, як Оксана:

– Наш перший раз теж був підробкою. Це була просто драма, що й казати, він витримав кілька хвилин, і це при моїх дійсно гарячих починаннях. Але я подумала, ну і що, так буває, ми тільки вчимося цього "мистецтва". За кілька місяців мій хлопець відкрився мені,сказав що боявся сорому. Що буде після цього,страх що я дзвоню подругам, і сміюся з нього. - Мене це вразило!. Якщо б мені одразу це сказав, то я б заспокоїла швидко, а так – попусту переживав! Тепер наше статеве життя без сучка і скавки, – сміється Катя.

Багато пар, мають таке – це не припущення, а факт.

Якщо вам буде дуже погано, подумайте про те, що багатьох так. Секс на початку зовсім не простий. Великі емоції, хвилювання, страх, ніякого досвіду – важко сподіватися, щоб ви одразу станете фахівцями в цих речах.
Пам'ятайте, що більшість пар має за собою такі тяжкі випробування, але вони дуже швидко проходять. Через місяць ця подія буде викликати лише посмішку та незручності, от і все.

Намітьте зміни.

Наступного разу постарайтеся все робити по-іншому. Без тиску, що "повинно бути ідеально", без напруги, при світлі, музиці, з упевненістю, що ніхто вас не застукає. На 100% буде легше, якщо не за раз, то наступного разу точно!

Переглядів: 635 | Додав: Olenochka | Теги: перший раз | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом