MENU
Головна » 2018 » Липень » 15 » Міфи про секс, в які не варто вірити!
12:58
Міфи про секс, в які не варто вірити!

Міфи про секс, в які не варто вірити!Незважаючи на те, чи перший раз тільки перед Тобою, чи ти вже після, 
ми спростовували для Тебе деякі міфи про секс, в які не варто вірити!

Навколо сексу крутиться безліч міфів, які повторюються знову і знову роблять те, що підлітки починають вірити. У сьогоднішньому пості ми представимо декілька таких міфів.

Під час першого разу дівоча пліва рветься і це супроводжується кровотечею.  Кожна дівчина влаштована по-іншому. Часто буває, що дівоча пліва трохи діркаста і при першому статевому акті не доходить до кровотечі.

Під час першого разу неможливо завагітніти. Звичайно, можна! Тим більше, що дівоча пліва може бути з отворами, тому сперматозоїди без проблем можуть проникнути далі.

Секс під час менструації небезпечний. Не має ніяких медичних протипоказань, щоб не займатися сексом під час періоду, тому, якщо ніхто з Вас не має нічого проти, то можна це робити. Але пам'ятайте, що під час менструації ви також можете завагітніти, крім того, в цей час легше всього занести інфекцію, тому краще використовувати презерватив.

Перерваний статевий акт дає 100% гарантії, що не завагітнієш. Перерваний секс дає дуже маленьку гарантію, що не відбудеться запліднення, особливо у молодих людей. Часто трапляється так, що партнер не встигне вчасно вивести пеніс з піхви.

Молодий, здоровий хлопець не може мати проблем з ерекцією. Все частіше навіть молоді люди потребують більше, а ніж зорову стимуляцію. Крім того, стрес також не сприяє ерекції, тому варто бути розуміючою і не робити хлопцю через це докори.

Переглядів: 107 | Додав: Olenochka | Теги: міфи, секс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::