MENU
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Може Член Занадто Великий?
21:05
Може Член Занадто Великий?

У мене є проблема. Ми з хлопцем сексуально активні, але я боюся займатися сексом з ним, тому що боюся, що його пеніс занадто великий для мене. Що я повинна робити?

Якщо член вашого друга є великим, ви можете подумати що це точно, біль майбутньому; однак, жіноча піхва побудована так, що здатна розширитися, щоб пройшла дитина. Є кілька речей, які я можу запропонувати, для того щоб щоб уникнути болю, який може вам нашкодити.

Змазка зменшує тертя під час сексу і достатньо, щоб полегшити проникнення. По-друге, я пропоную пояснити хлопцеві і попросити його, щоб він входив повільно. Крім того, спробуйте різні пози. Деякі жінки вважають, що бути в позі наїздиці "зверху" допомагає їм контролювати глибину і темп.

Перевірте свій рівень комфорту і займайтеся сексом тільки коли відчуєте, що готові зробити це. Займаючись сексом, коли ти не готова чи напружена сумніваюся, що будеш насолоджуватися за цих обставин. Я також закликаю вас, мати захищений секс. Використовуйте презервативи і захистіть себе, це також допоможе вам  бути розслабленою.

Переглядів: 580 | Додав: Olenka | Теги: член великий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::