MENU
Головна » 2018 » Травень » 14 » ,,Можливо, що я перестала його любити?"
22:06
,,Можливо, що я перестала його любити?"

,,Можливо, що я перестала його любити?"

Ліза боїться, що вона перестала любити свого хлопця. Прочитайте її лист.

,,Привіт, я Ліза вже як два роки у мене є хлопець. Якийсь час я відчуваю, що між нами все псується. На початку відносин все було чудово, ми не могли одне від одного відірватися, були метелики в животі (серйозно), практично взагалі не сварилися, він часто до мене загравав і ми робили багато цікавих речей. Але, з часом,все це стало зникати.


Вже нікуди майже не виходимо, тільки ми сидимо у мене чи у нього, а від метеликів немає і сліду, мені часто навіть не хочеться до нього притулятися ну і часто бувають сварки між нами. Звісно все не так, що між нами зовсім погано – є цікаві моменти, мені подобається з ним теревенити і часто сміємося. На жаль, є все більше і більше речей, які мене в ньому дратують, тому що я бачу все більше і більше його недоліків. Не знаю, може у вас теж так у Ваших стосунках? Може, я перебільшую?

Нещодавно подруга розповіла мені про свої стосунки, а швидше жалілася. Виходить, що у них якось супер кольорово не є і навіть, мені здається, що я в порівнянні з нею, я супер мила і взагалі. Бо іноді думаю, що я трохи неприємна для мого хлопця і дуже чіпляюся.

Я знаю, що він мене любить і я теж щось до нього відчуваю. Я думаю, що це любов, тому що я не хочу бути ні з ким іншим, але все якось інакше, ніж раніше. Багато разів думаю, що як побачу його, то наприклад поцілую або зроблю йому масаж, а як приходить до діла,  то просто чмок і все. Він часто хоче мене обіймати в такі моменти коли в мене немає часу, бо наприклад маю кудись вийти або я мию посуд чи прибираю. Мене це дратує, а він потім мені скаржиться на те, що я не хочу близькості. Що мені робити? Допоможіть!!!".


По-моєму, ти повинна спробувати ввести щось нове у відносинах, може, якесь цікаве побачення ? Зробіть щось, чого ще не робили. Здивуйте його.

Переглядів: 47 | Додав: Olenochka | Теги: розлюбила | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::