MENU
Головна » 2017 » Квітень » 11 » ПРОБАЧИТИ ЗРАДУ? „МІЙ ХЛОПЕЦЬ МЕНЕ ЗРАДИВ. Я ДІЗНАЛАСЯ ПОЗА
16:16
ПРОБАЧИТИ ЗРАДУ? „МІЙ ХЛОПЕЦЬ МЕНЕ ЗРАДИВ. Я ДІЗНАЛАСЯ ПОЗА

„Мій хлопець мене зрадив. Я дізналася позавчора – цілувався з якоюсь дівкою в клубі. Звичайно, він стверджує що не знав що робить, і що дуже любить мене, а ...я не знаю, що робити. Пробачити його або просто кинути? Всі говорять, що якщо раз таке зробив, то зробить і другий..." Олена, 15l.Зрада це завжди боляче, незалежно від того, йдеться лише про поцілунок чи вже про секс. Боляче усвідомлювати, що наш коханий або кохана зацікавлена/ий кимось іншим, до такої міри, щоб забути про нас. Що робити в такій ситуації? А чи не краще відразу обірвати ці стосунки і забути про неї/нього чи спробувати пробачити?

По – перше - не слухай інших.

Як тільки ти розкажеш іншим про те, що було з тобою , то швидше за все, ви почуєте сто мільйонів рад. Деякі з них будуть в стилі: "да ладно, відразу залиш його, це свиня!" – і такого буде багато. Інші поради, які ви почуєте матимуть контекст, щоб пробачити і спробувати другий раз.

Кого послухати? Так от, нікого. Звичайно, ви можете розповісти, поплакати. Але уявіть, що ви дякуєте за поради. Насправді ніхто не знає, чому він це зробив/ла. Ніхто не знає, як було між вами, і ніхто не відчуває того, що ти. Тому ви особисто повинні прийняти це рішення. І насправді не відомо, чи буде воно поганим чи хорошим. Є пари, які разом довго незважаючи на зради в минулому, а є й такі які цього не витримують – тоді найкращим рішенням є розставання.

По – друге, подумайте, чого ви хочете.

Ви мусите дати собі певний час. Не відповідайте йому або їй відразу. Не кидайте негайно, дайте собі тиждень або навіть два на роздуми. Дайте емоціям заспокоїтися, заспокойтеся і почніть думати.

Ви повинні добре відчути свої почуття. Можливо ненавидиш зради і просто не зможеш собі уявити, що ви можете бути далі з ним або з нею.
Може бути по-різному. Разом зі зниженням емоцій ви можете відчути, що хочете йому або їй пробачити. Хоча і болюча зрада, ви зможете з цим всім жити. Почати все заново, спробувати ще раз.

По – третє, прийміть рішення і поговоріть з хлопцем/дівчиною.

Якщо ви прийняли рішення, потрібен час на розмову. Будь ласка, повідомте його або її, що ти готова/ий на розмову. І скажи, що ти відчуваєш – що ви згодні спробувати заново, чи навпаки, ви не в змозі пробачити зради.

Однак пам'ятайте про кілька важливих речах. Насамперед – якщо ви вирішили пробачити, то вибачте, щиро насправді. Не може такого бути, наприклад що ви говорите: "Добре, давай спробуємо заново", а потім при кожній, нагоді принижуєш його та згадуєш про те, що сталося. Це прямий шлях до остаточного розриву і подовження ваших мук. Якщо ви вирішили пробачити і забути, то не повертайся до теми. Було, минуло ви починаєте новий етап у житті.
Якщо ж ви вирішите розлучитися і закінчити відносини, то будь послідовна/-ий. Не давай йому або їй надії. Це найгірше, що ви можете зробити! Приклад? Наприклад, ви говорите: "я Жалкую, я не можу тебе пробачити", а потім, однак, з ним або з нею цілуєшся. Чи чекаєш її/його в шкільному коридорі. Або пишеш смс, повідомлення на Facebook. Це абсурдно – так що або ти кидаєш, або ви хоч зберегти ці стосунки. Саме тому так важливий попередній пункт – ви повинні добре подумати над тим, чого ви дійсно хочете.

Зрадив один раз то зрадить знову?

Напевно ви не раз почуєте цю фразу – що хтось один раз зрадив, він знову це зробив. На жаль, насправді це частий сценарій. Але, з іншого боку... люди роблять помилки і іноді, дійсно, вчаться на них. Є пари, у яких десь там у історії є зрада. І цей прикрий інцидент був для них уроком, він показав кого дійсно люблять. Отже, існує невеликий шанс, що буде так і у вашому випадку. Якщо, звичайно ми говоримо про першу, а не про третю зраду....

Переглядів: 556 | Додав: Olenka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::