MENU
Головна » 2017 » Вересень » 17 » Що відписати: Ти образився? Порадник
15:35
Що відписати: Ти образився? Порадник

Основна суть, як тут всі вже написали, сам факт що вам задають питання: "ти образився?", говорить про те, що вас не поважають.Баби з самого початку відносин намагаються прогинати тебе, одні більше, інші менше.
Ось тобі простий приклад, який десь вже був на цьому форумі:
- у тебе є ретро-авто.
- дівчина реагує призирливим-насміхливим поглядом, кажучи що це стара рухлядь.

У цій ситуації тряпка почне виправдовуватися, казати що машина дісталася йому від батька ітд. А нормальний мужик скаже з гідністю, так він любить ретро-авто та що вони краще всієї сучасної херні. Тим самим дасть зрозуміти, що йому похуй, що вона там думає. У нормального мужика є принципи, є свої переваги і прогинатися під її погляди він не буде.

Ось наведу тобі свій приклад. Сиджу з бабою в кафе, мені приносять коктейль, я питаю у офіціантки, чому коктейль такого кольору (зазвичай відтінок світліший). Без бички, без емоцій, взяв і запитав це потрібним тоном. Тут прибігли менеджери, стали запевняти, що з коктейлем все в порядку, що готові замінити його і зробити новий при мені. Ну я посміхнувся, сказав що просто запитав з цікавості і нічого змінювати не треба. Так от дівка, яка поруч зі мною сиділа, аж офігіла від усього цього.

Якщо ти відповіси "так", це означає, що ТИ образився на НЕЇ, тобто якщо надувся - сам і винен, а вона принцеса.
Якщо відповіси "ні", це сигнал до того, що ти змирився і знову готовий приймати всяке лайно від неї

Питання - Ти образився?
Відповідь - А ти не зрозуміла, що хуйню зробила, і мені не приємно? (натяк, ти дура, що таку хуйню твориш, і ти мене не поважаєш... про що з тобою ще поговорити? ) Зрозуміє - виправиться, не зрозуміє пішли нафіг...!

Короткий варіант:
Питання - Ти образився?
Відповідь - Ти ведеш себе як повія!

Потрібно з самого початку ставити себе так, щоб вона навіть і подумати не змогла, щоб вести себе неправильно. Якщо погано себе веде, то зупиняти її неправильну поведінку при корені. Не треба вдавати з себе ображеного хлопчика, це ні до чого не приведе, а тим більше дівчина точно не зміниться.

Поводься так, щоб тебе не можна було образити. Ображатися - це маніпулювати. А то є слабкість. Мужики сильні, у всякому випадку в уявленні дівчаток.
Як себе вести, щоб не можна було образити? Приймати будь-розклад подій і діяти за обставинами. Так, дівчинка може відмовити тобі у побаченні, коли для тебе це важливо. Але будь готовий до такого розкладу, грубо кажучи, якщо після 2-3 альтернативних пропозицій про побачення з твоєї сторони дівчинка так і не погодилася, то ти їй не цікавий. Це її право. Прийми це і тоді не буде ніякої образи.
Тут треба працювати саме над тим, щоб тебе не можна було образити.

Подивися фільм "Банди Нью-Йорка", зверни увагу на М'ясника Білла у ролі Дей-Льюїса.
І спробуй уявити, чи яка небудь дівчина б йому сказала "ой, у мене голова болить".

Переглядів: 587 | Додав: Olenochka | Теги: образи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

| Школа Любов Відносини Секс Тіло Здоров'я Життя |


::Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми::